ایزوگام نوع BOF

ایزوگام نوع BOF ایزوگامی است که ماده اصلی آن قیر دمیده است و تلاش شده است با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با استانداردهای رایج تولید شود و این نوع عایق رطوبتی نسبت به ایزوگام پلیمری دارای عمر کمتر و مقاومت پایین تری است. قیر دمیده درجه نرمی بیشتری دارد.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام دمیده

ایزوگام نوع BOF  با موادی مانند قیر دمیده، تیشو، لایه پلی استر و همچنین لایه آلومینیم ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پورد تالک و  پلاستیک پشت ایزوگام تشکیل شده است. زمانی که باید مرحله انتخاب و خرید ایزوگام را سپری نمود بهتر است از متخصصین و کارشناسان خرید و فروش انواع ایوزگام استفاده کنید و در این راه با مشاوره بهترین خرید را تجربه کنید. ایزوگام دمیده هم به صورت استاندارد تولید می شود و تمام نظارت های کافی اداره استاندارد و همچنین محیط زیست در هنگام تولید ایزوگام قیری صورت میگیرد.

 

ایزوگام نوع BOF

تفاوت ایزوگام BOF و BPP

ایزوگام پلیمری از قیر خالص پالایشگاهی تولید می شود که به قیر ۷۰-۶۰ مشهور است و مقاومت و کیفیت و کشش بسیار بالایی دارد و مواد تشکیل دهنده چنین ایزوگامی تقریبا مانند همان ایزوگام نوع BOF است. همان طور که یادآوریم شدیم میزان کیفیت و مقاومت ایزوگام پلیمری در برابر سرما و گرما بسیاز زیادتر است. قیر دمیده دارای درجه نرمی ۵۰ است. در بیشتر موارد ثبت سفارشات برای تولید انواع ایزوگام نوع BOF از قبل مورد بررسی قرار می گیرد و طبق درخواست مصرف کننده ایزوگام نوع BOF استاندارد بر اساس استانداردهای لازم تولید می شود.

 

ایزوگام نوع BOF

نصب ایزوگام نوع BOF

در هنگام تولید ایزوگام نوع BOF نکاتی رعایت می شود که میزان مقاومت را بیشتر می کند و افزایش کیفیت خواص فیزیکی مانند نرمی و میزان نفوذناپذیری سبب می شود که ایزوگام تولید شده کیفیت بالاتری پیدا کند. نصب ایزوگام نوع BOF در محل هایی مانند انبارها، تونل ها، گلخانه ها، مرغداری ها و دامداری ها و استخر و پشت بام ها مرسوم است و کاربرد بالایی دارد. تنوع تولید و امکان تولید متنوع برندهای ایزوگام و از جمله انواع ایزوگام نوع BOF محصولات سبب می شود که مصرف کننده حق انتخاب بیشتر در هنگام سفارش خرید ایزوگام داشته باشد.

انتخاب ایزوگام مرغوب

در هنگام سفارش خرید انواع ایزوگام از جمله ایزوگام نوع BOF باید نکاتی را مورد برسی و دقت قرار داد. ایزوگام مرغوب باید دارای لیبل تولید محصول با تاریخ انقضاء و برند استاندارد را داشته باشد و در ضمن باید ایزوگام بتواند در برابر خم شدگی مقاومت لازم را داشته باشد که نتیجه آن مقاومت بالای ایزوگام در برابر سرما و گرما خواهد بود. هر چقدر که میزان استحکام ایزوگام بیشتر باشد قطعا کیفیت سازه هم به مراتب بیشتر خواهد شد. توصیه کارشناسان این است که بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام نوع BOF توسط تاجران و شرکت ها سفارش و به قیمت درب کارخانه خریداری شود. ایزوگام مورد نیاز و مصرفی را می توانید به صورت قراردادهای بلند مدت و کوتاه مدت ثبت سفارش نمایید.

منبع: https://izogamco.com

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://hirmaanco.com/” icon=”” target=”true”]شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان[/button]