خرید ایزوگام دلیجان صادراتی

خرید ایزوگام دلیجان صادراتی از طریق ثبت سفارش اینترنتی امکان پذیر است و کلیه بازرگانان می توانند از امکاناتی که برای خرید بهترین عایق رطوبتی تولید شده در کارخانجات دلیجان مهیا شده است بهره مند شده و کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس از عمده کشورهایی هستند که صادرات انواع ایزوگام دلیجان به این کشورها صادر می شود.

ایزوگام صادراتی باید استانداردها و گواهینامه های لازم را داشته باشد تا بتواند در بازار جهانی با دیگر انواع عایق های رطوبتی رقابت نماید و این امکان در حال حاضر برای تولید کننده مهیا است که بتواند با مصرف بهترین قیر پالایشگاهی و مواد اولیه دیگر مانند تیشو و پلی استر مرغوب تولیدات خود را به کشورهایی مانند ترکیه، افغانستان، عمان و بحرین و روسیه و ترکمنستان و تاجیکستان صادر نماید.

ایزوگام صادراتی به صورت ایزوگام تک لایه، دو لایه فویل دار و طرح دار تولید می شود و دارای تمام استانداردهای روز جهانی از نظر وزن و ضخامت است و ایزوگام سفارشی صادراتی بر طبق کلیه استانداردها در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود.

 

خرید ایزوگام دلیجان صادراتی

قیمت هر متر ایزوگام صادراتی دلیجان

ایزوگام صادراتی بر اساس وزن هر رول و ضخامت آن متغیر است و البته ضخامت ۴ میلیمتر و وزن ۴۰ کیلوگرم برای هر رول در نظر گرفته می شود و از مصرف قیر پلیمری است که بهترین ایزوگام درجه ی تولید می شود و تیشو و پلی استر هم از بازارهای داخلی با کیفیت تامین می شود و یا به صورت وارداتی خریداری می شود.

برای اطلاع از نوسان قیمت ها و یا قیمت های به روز شده ایزوگام دلیجان سایت های معتبر فروش ایزوگام و مشاروه کارشناسی در دسترس همگان است.

ایزوگام صادراتی بعد از بارگیری پلمپ شده و در هنگام بارگیری و در طی مسیر کاملا احتیاط های لازم صورت می گیرد که هیچگونه آسیبی به رول های ایزوگام وارد نشود و ضمانت نامه و بیمه نامه های معتبر در هنگام تحویل به خریدار مسترد می شود.

ایزوگام دلیجان صادراتی دارای ضمانت ۱۰ ساله است و اگر چنانچه به بهترین شکل انجام شود بیشتر از ۱۰ سال هم کار خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.