خرید ایزوگام روکش دار دلیجان

برای پوشش سقف و بام و دیواره های ساختمان معمولا از ایزوگام روکش دار که مقاومت بیشتر و استحکام بالاتری داری خریداری می شود و انواع دیگر عایق های رطوبتی برای مصارف متنوعی مانند پی و فونداسیون و همچنین برای ایزوگاسیون به کار برده می شوند و در این زمینه ایزوگام دلیجان دارای تولیدات بسیار مختلف و گوناگونی است.

کارخانه ایزوگام دلیجان تولیدات خود را در سطح کشور به گسترده ای توزیع و پخش می کند که برای خریدار بسیار شناخته شده است.

خرید ایزوگام از طریق مختلفی انجام می شود و می توانید با توجه به هزینه های حمل و نقل و دوری مسیر و همچنین برای دسترسی ساده تر از فروشگاه های اینترنتی معتبر خرید نمایید.

مقاومت ایزوگام فویل دار

ایزوگامی که دو لایه روکش دار تولید می شود دارای مقاومت و استحکام بیشتری است و ضخامت آن ۴ میلیمتر است و جهت این که در تولید و ساخت انواع ایزوگام فویل دار از قیر پالایشگاهی مصرف می شود می توانید اطمینان کافی داشته باشید که این نوع ایزوگام برای حداقل ۱۰ سال برای شما کار می کند.

ایزوگام روکش دار از بهترین فویل آلومینیومی تهیه می شوند و برای این که مقاومت این گونه عایق رطوبتی حفظ و تضمین شود از بهترین نوع تیشو و پلی استر در تولید استفاده می شود.

خرید و نصب انواع ایزوگام دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان که از سال ها پیش فعالیت خود را آغاز کرده است برای ایجاد تسهیلات بیشتر برای خرید ایزوگام تعداد زیادی نمایندگی های فعال دارد که می توانند نیازهای کلیه مصرف کننده ها را تامین کنند و از جهتی با راه اندازی فروش اینترنتی هم امکان خرید بی واسطه و مستقیم از کارخانه را فراهم نموده است.

با نصب به موقع و توسط گروه های نصب ماهر می توانید از ایزوگام دلیجان به بهترین نحو ممکن برای سال ها استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.