خرید ایزوگام ساده دلیجان

با توجه به مصرف ایزوگام ساده دلیجان در اماکن و پی و فونداسیون ساختمان ها توانسته ایم شرایط خرید را ساده تر کرده و به صورت اینترنتی ثبت سفارشات را انجام خواهیم داد.

ایزوگام ساده بایستی دارای کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب هم باشد و بتواند از خود مقاومت نشان بدهد و ضخامت آن هم از ۳ میلیمتر کمتر نباشد.

خرید ایزوگام ساده یا تک لایه سبب می شود که بتوانید برای فونداسیون و ایزولاسیون دیواره ها از آن استفاده کرده و با توجه به این که ایزوگام ساده سبک تر است برای پی ساختمان مناسب تر است و فشار کمتری به  سازه وارد می آورد.

ایزوگام تک لایه با پلی استر دوخته تهیه می شود و در برار نم و رطوبت بسیار مقاوم است .

ایزوگام تک لایه پلیمری با قیمت ارزان تر عرضه می شود و البته این به دلیل پایین بودن کیفیت نیست بلکه به دلیل عدم مصرف تیشو در این نوع ایزوگام است.

چرا ایزوگام پلیمری بخرم؟

زمانی که برای خرید ایزوگام اقدام می کنید بهترین گزینه برای شما می تواند ایزوگام پلیمری باشد چرا که تولید ایزوگام با قیر پالایشگاهی کیفیت و مقاومت آن را چندین برابر می کند و اگر ایزوگام تک لایه و یا دو لایه بسته به نیاز ثبت سفارش می کنید ما قطعا ایزوگام پلیمری برای شما ارسال خواهیم کرد.

خرید انواع ایزوگام روکش دار

ایزوگام پلیمری روکش دار برای بسیاری از سازه ها و ساختمان ها مصرف شده و مثلا قبلا ایزوگام تک لایه مصرف بیشتری برای ایزولاسیون استخر داشت که در حال حاضر به دلیل دوام و مقاومت بیشتر، ایزوگام دو لایه روکش دار پیشنهاد می شود.

خرید ایزوگام به صورت آنلاین و اینترنتی امکان پذیر است و تلاش می شود که ایزوگام برتر و اصل با قیمت مناسب برای شما ارسال شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.