خرید ایزوگام ساده هیرمان

انواع عایق رطوبتی هیرمان با استاندارد پلیمری به صورت تک لایه و دو لایه و ساده با مواد اولیه درجه یک تولید و آماده ثبت سفارش خرید شده است و در اسرع وقت به محل مورد نظر شما بارگیری خواهد شد.

تولید ایزوگام با مواد اولیه درجه یک سبب می شود که در انتخاب و خرید، مصرف کننده هم بتواند بهترین نوع ایزوگام را با اطمینان خرید عمل کند.

ایزوگام ساده هیرمان از جمله تولیدات این شرکت است که دارای ضخامت ۴ میلیمتر بوده و عرض هر رول ۱ متر و به طول ۱۰ متر تولید می شود و از قیر پالایشگاهی درجه یک در تولید استفاده شده ست.

انواع ایزوگام کارخانه هیرمان

بسیاری از کارخانجات مانند ایزوگام هیرمان انواع عایق های رطوبتی را با کیفیت برتر و با قیمت مناسبتر تولید می کنند و این امر موجب می شود که خرید این نوع ایزوگام برای مصرف کننده هم مقرون به صرفه باشد و هم برای مدتی طولانی تر نیاز به تعمیر و یا تعویض نخواهد بود.

ایزوگام ساده به صورت تک لایه و با روکش فویل دار تولید می شود و زمانی به سفارش مصرف کننده با لایه ای از پودر صنعتی پوشانده می شود که برای مصارف خاص و برای پروژه های عمرانی تولید می شود.

قیمت ایزوگام در بازار

اطلاعاتی را که نیاز دارید می توانید از طریق کانال تلگرام ما دریافت کنید و این اطلاعات شامل قیمت و نوع ایزوگام و استاندارد عایق رطوبتی تولید شده است.

از سایت به سادگی می توانید تغییرات بازار را دنبال کنید و این امر سبب می شود که بهترین نوع ایزوگام را با توجه به نوع کاربرد و مکانی که ایزوگام باید نصب شود خریداری نمایید.

کارشناسان ما در اسرع وقت برای تامین ایزوگام درخواستی به شما پاسخ خواهند داد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.