خرید ایزوگام شرق صادراتی اصل

خرید ایزوگام شرق صادراتی اصل هم مقرون به صرفه است و هم می تواند در کاهش هزینه های شما موثر بوده و در تولید چنین ایزوگامی بهترین و مرغوب ترین انواع مواد اولیه درجه یک به کار برده می شود و قیر پالایشگاهی که در هنگام تولید عایق رطوبتی شرق صادراتی به کار برده می شود از بهترین انواع تولیدات قیر در کشور است و به صورت تضمین شده و اصل با پلمپ گمرکی در اختیار خریدار قرار می گیرد.

تولید عیاق های رطوبتی در ایران و در کارخانجات ایزوگام شرق به صورت کاملا حرفه ای و با پیشرفته ترین دستگاه های صنعتی و خط تولید صورت می گیرد و همچنین در خط تولید از تجربه ای که در سال ها کسب شده است نهایت استفاده خواهد شد.

ایزوگام شرق صادراتی با تضمین کارخانه و به صورت اصل تامین می شود و در همین راستا می توانید از کیفیت و مواد به کار رفته در آن اطمینان کافی داشته باشید و این امر ممکن نیست مگر با مصرف قیر درجه یک و تیشوی مرغویب و پلی استر و پلیمرها و مواد افزودنی  دیگر که منجر به تولید بهترین ایزوگام صادراتی درجه یک می شود.

برای سفارش ایزوگام و خرید آن و ارسال به کشورهایی مانند ترکیه و روسیه و سوریه و دیگر کشورهای همسایه کلیه کارشناسان ما جهت اعلام قیمت ها و یا نحوه تولید و بسته بندی و بارگیری و پلمپ و همچنین نحوه تحویل در مرز آماده همکاری کامل هستند.

 

خرید ایزوگام شرق صادراتی

تولید ایزوگام سفارشی برای صادرات

صادرات انواع عایق های رطوبتی که در کشور تولید می شود نیاز به توجه بسیار دارد و این امر با همراهی کارشناسان و خطوط تولید امکان پذیر است که بتوانند بهترین تولیدات و انواع ایزوگام ایران را به جهان معرفی کرده و با قیمت و استاندارد های روز جهانی به فروش برسانند.

در این راستا آماده همکاری های لازم هستیم و مرغوب ترین انواع ایزوگام سفارشی را برای صادرات به شما معرفی خواهیم نمود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.