خرید ایزوگام کارخانه دلیجان

با ایجاد شرایط مناسب برای خرید ایزوگام کارخانه دلیجان می توانید بهترین انواع عایق های رطوبتی را سفارش داده و ما توانسته ایم که ایزوگام درجه یک و با کیفیت دلیجان را در اسرع وقت و با بسته بندی بسیار مناسب بارگیری و حمل نماییم.

کارخانه ایزوگام دلیجان دارای تولیدات بسیاری است که با توجه به سابقه تولید برتر در این کارخانه انواع ایزوگام با استاندارد پلیمری تولید شده و برای توزیع و پخش در اختیار فروشگاه های اینترنتی و یا نمایندگی های فعال گذاشته می شود.

ایزوگام پلیمری دلیجان برای صادرات

کشور ما با وجود کارخانجاتی که بهترین انواع عایق های رطوبتی را تولید می کنند می توانند انواع ایزوگام تولید شده را به کشورهای همسایه صادر نموده و سفارشات تولید ایزوگام را دریافت خواهند کرد.

ایزوگام دو لایه روکش دار با قیر پلیمری درجه یک تولید شده و دارای بهترین کیفیت و چسیندگی و کشش بالایی است و برای پوشاندن سطوح و دیوارها بسیار مناسب است.

ایزوگام صادراتی توسط کارشناسان ما بازرسی و تایید می شود و با تایید کیفیت امور مربوط به گمرک هم در اسرع وقت انجام شده و ایزوگام بارگیری و پلمپ و حمل می شود.

قیمت خرید انواع ایزوگام

ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان با توجه به نوع تولید و همچنین با توجه به مصرف و نوع مواد اولیه قیمت گذاری می شود.

ایزوگام روکش دار دولایه با توجه به این که در آن بهترین تیشو و پلی استر مرغوب به کار برده می شود با قیمت مناسب به خریدار پیشنهاد داده خواهد شد.

ایزوگام پلیمری کیفیت و استحکام بیشتری دارد و توسط اداره استاندارد تایید شده و برای مصرف به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.