ایزوگام استاندارد به صورت سفارش خرید اینترنتی از طریق تمام فروشگاه های اینترنتی قابل تهیه است و عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانه دلیجان قابلیت صادرات به تمام کشورهای همسایه و همچنین کشورهایی مانند استرالیا و سوریه را هم دارد.

کارخانجات تولید ایزوگام در دلیجان در تلاش هستند که تولیدات خود را صورت کاملا حرفه ای و مطابق با تمام استانداردهای ملی و جهانی تولید و بسته بندی کرده و برای خریدار ارسال نمایند.

ایزوگام خوب از چه نوع مواد اولیه ای ساخته می شود؟

مواد اولیه و تشکیل دهنده انواع عایق های رطوبتی به صورتی انتخاب می شوند که دارای بهترین کیفیت بوده و از مواد اولیه درجه یک برای تولید انواع ایزوگام استفاده می شود.

خرید ایزوگام استاندارد و درجه یک نه تنها بر عمر سازه می افزاید بلکه در دراز مدت موجب صرفه جویی در هزینه ها هم خواهد شد.

ایزوگام خوب در درجه اول از بهترین نوع قیر در تولید بهره مند است و همین امر موجب می شود که تولیدات کارخانه دلیجان شناخته شده و قابل مصرف در کلیه پروژه ها باشند.

در تمام فروشگاه های اینترنتی انواع ایزوگام موجود است که می توانید با توجه به نوع پروژه اقدام به سفارش خرید نمایید.

قیمت انواع ایزوگام شرکت تولیدی دلیجان

در کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان تنوع محصولات و عایق های رطوبتی تولید شده بسیار زیاد است و می توانید با توجه به هر نوع نیاز و مصرف سفارش خرید اینترنتی خود را اعلام نمایید.

قیمت ها بر اساس نوسانات قیمت مواد اولیه و همچنین با توجه به نوع تولیدات اعلام می شود و قیمت ها از طریق کانال تلگرام قابل دریافت است.

دریافت اطلاعات و جزئیات و همچنین معرفی انواع ایزوگام به صورت رایگان و با مشاوره کارشناسی انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.