خرید اینترنتی ایزوگام ساده هیرمان

شرکت عایق رطوبتی هیرمان کلیه محصولات خود را اعم از ایزوگام ساده و تک لایه و دو لایه را از طریق ثبت سفارش خرید اینترنتی در اختیار مصرف کننده عمده و جزئی می گذارد و تلاش ما در واحد بازرگانی و فروش اینترنتی ارائه خدمات هر چه بیشتر به مشتریان است.

ایزوگام هیرمان دارای چندین نوع تولید مختلف در زمینه عایق های رطوبتی است که مصرف کننده ها می توانند به فراخور نیاز و مکان و هزینه های جاری خود اقدام به خرید نمایند.

 

انواع ایزوگام هیرمان

خرید اینترنتی انواع ایزوگام می تواند زمینه ساز صرفه جویی در هزینه های جابجایی شود و در ضمن ما تلاش خود را بر این امر معطوف کرده ایم که با تولید و تامین نیازهای مصرف کننده ها خدمات بهترین را ارائه کنیم.

با امکاناتی که برای خرید اینترنتی ایزوگام ساده و فویل دار برای خریدار در نظر گرفته ایم بارگیری و ارسال ایزوگام خریداری شده هم ساده تر و در اسرع وقت انجام می شود.

ایزوگام ساده هیرمان بدون روکش دار تولید می شود و برای فونداسیون و پی ساختمان مناسب تر است چرا که وزن کمتر این نوع ایزوگام فشار کمتری را بر ساختمان وادر می کند.

 

خرید آنلاین ایزوگام

از آن جایی که ایزوگام ساده هم دارای استاندارد BOF  و BPP است می توانیم تضمین کنیم که کشش و مقاومت این عایق در برابر نم و رطوبت از ایجاد خرابی و نشت نم جلوگیری خواهد کرد.

در کناره های استخرها و یا کف آن هم از ایزوگام ساده استفاده می شود.

قیمت ایزوگام تک لایه و ساده کمتر است اما در تولید آن در کارخانه تمام استاندارد های لازم رعایت می شود و بهترین ایزوگام با قیر پلیمری تولید و بسته بندی می شود.

در خرید اینترنتی هم می توانید مشخصات فنی و وزن رول ها و ضخامت ایزوگام را مورد بررسی قرار داده و از هر جهت ما شما را برای خرید بهترین ایزوگام ساده مطمئن خواهیم کرد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.