خرید غیر حضوری ایزوگام دانا گام از طریق آنلاین و اینترنتی با تخفیف های ویژه و شرایط واگذاری و نصب توسط گروه های ماهر آغاز شده است و این خدمات در کلیه شهرها و روستاها با توجه به امکانات در اختیار خریدار قرار می گیرد و ما در تلاش هستیم که ایجاد امکانات برای ارائه هر چه بهتر و با کیفیت تر ایزوگام دانا گارم را برای همگان فراهم آوریم.

ایزوگام از لایه های تیشو و پلی است رو پلیمری های مخصوص تشکیل شده است که با مصرف قیر پالایشگاهی این لایه ها کاملا چسبندگی لازم را پیدا کرده و در برابر باد و باران و آب و هوای نامناسب مقاومت زیادی پیدا می کنند. با توجه به این که ایزوگام در پی و فونداسیون و همچنین برای عایق بندی در برابر باد و باران می تواند ساختمان ها و بام و دیوارها و ….را پوشش دهی کرده و با ایجاد سدی در برابر عوامل طبیعی میزان و قدرت و استحکام ساختمان را چندین برابر می کند بسیار مهم است که مواد اولیه به کار رفته در تولید و تهیه ایزوگام از بهترین ها بوده باشد و این امر در کارخانه ایزوگام دانا گام کاملا مورد توجه قرار می گیرد و اهمیت ویژه ای پیدا می کند. ایزوگام تک لایه فویل دار و همچنین ایزوگام دولایه که برای سقف و استخرها و یا برای انواع لوله های تاسیساتی و نفت و گاز به کار برده می شود دارای تمام استانداردهای لازم در این زمینه هستند.

خرید ایزوگام درجه یک صادراتی

بسیاری از کشورها مصرف کننده انواع عایق های رطوبتی تولید شده در ایران هستند و کماکان شرکت هایی مانند داناگام تلاش خود را برای ایجاد زمینه های همکاری با کشورهای مختلف فراهم آورده اند و این امر سبب رشد و شکوفایی این صنعت شده است.

برای سفارش خرید و دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید از امکانات غیر حضوری و اینترنتی و آنلاین این کارخانه نهایت بهره را برده و خرید موفق و مقرون به صرفه ای داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.