صادرات ایزوگام ارزان دلیجان

صادرات ایزوگام ارزان دلیجان که استاندارد ملی دارد به کشورهایی مانند عراق و بحرین و ترکیه و افغانستان و پاکستان از هم اکنون آغاز شده است و برای این کار تمهیدات فراوانی برای تسهیل در امور در نظر گرفته شده است.

ایزوگام ارزان قیمت نه تنها استاندارد است بلکه دارای بهترین مواد اولیه در ساخت است که به این ترتیب کیفیت و استحکام آن ضمانت شده است و برای کشورهای مختلف این امکان وجود دارد که بسته بندی و بارگیری و صادرات به بهترین شکل ممکن انجام شود.

صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه با پلمپ گمرکی انجام می شود و کلیه گواهینامه های و استانداردهای لازم برای این محصولات در نظر گرفته می شود و می توانید با خیالی آسوده عایق رطوبتی مورد نظر خود را خریداری و صادر نمایید.

ایزوگام درجه یک دلیجان اگر چه ارزان است اما دارای کیفیتی عالی است و برای صادرات وزن رول ها و ضخامت آن ها کاملا رعایت گردیده است.

تحویل ایزوگام دلیجان در مرز و یا در کشور مقصد طبق توافق طرفین خواهد بود و محدودیتی از این بایت وجود ندارد.

از طرفی صادرات ایزوگام بر اساس نوع آب و هوای هر کشور است یعنی ایزوگام بر حسب آب و هوای کشور مقصد تولید می شود و چون بدون واسطه به فروش می رسد کاملا ارزان و مقرون به صرفه است.

 

صادرات ایزوگام ارزان دلیجان

جهت اجرای ایزوگام به چه نکاتی باید توجه شود؟

برای این که ایزوگام درجه یک و مرغوب در هنگام نصب و اجراء شما و گروه های اجرایی را دچار مشکل نکند باید نکاتی را در نظر بگیرید و از جمله این که ایزوگام باید در چه آب و هوایی نصب شود و یا این گه عایق رطوبتی مورد نظر شما برای چه منطقه آب و هوایی تولید شده است.

هر چه کیفیت قیر ایزوگام بهتر باشد و پلی استر به کار رفته در آن مرغوب تر و متراکم تر باشد ایزگام کیفیت بهتری دارد و بایستی بعضی نقاط را هم دوبار هم پوشانی کرد تا نتیجه بهتر حاصل شود.

گروه های نصاب ایزوگام دلیجان بر اساس استاندارد و با بهترین تجهیزات کار خود را دنبال می کنند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.