صادرات ایزوگام استاندارد دلیجان

بهترین ایزوگام استاندارد دلیجان مستقیم از کارخانه و بدون واسطه برای صادرات در اختیار پروژه ها قرار می گیرد.

ایزوگام استاندارد دلیجان دارای دو نوع BPP و BOF است که از قیر پالایشگاهی تولید می شود و برای صادرات به کشورهای همسایه مانند عراق و ترکیه و حتی برای سوریه و عمان و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس تولید می شود و در اختیار صاحبان پروژه ها قرار می گیرد.

نقش استاندارد در تولید ایزوگام

از آن جایی که در داخل کشور و برای صادرات باید حتما حداقل استانداردهای ملی و جهانی در تولید ایزوگام حفظ شود و کیفیت ایزوگام تولید شده مورد تایید و مطابق با استانداردهای روز باشد از قیر پلیمری در تولید ایزوگام استفاده می شود و از آن گذشته مقاومت و استحکام عایق رطوبتی به این ترتیب تضمین شده و برای کلیه مصارف در معرض فروش قرار می گیرد.

تاکید اداره استاندارد بر تولید ایزوگامی است که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد نماید و تولید ایزوگام با مازوت و دیگر مواد درجه دو می تواند هم در هنگام تولید و هم در هنگام نصب ایزوگام مورد آلودگی های محیط زیستی شود.

ایزوگام دلیجان برای صادرات بهتر است؟

خرید ایزوگام صادراتی می تواند آشنایی کشورهای دیگر را با تولیدات کشور ما آشنا کند و ایزوگام پلیمری دلیجان برای کشورهایی که ساخت و ساز در آن ها رونق دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ایزوگام دلیجان به صورت سفارشی برای صادرات تولید می شود و خرید آن می تواند از طریق اینترنتی و آنلاین توسط همکاران ما بدون واسطه و مستقیم انجام شود و از بابت گرفتن مجوزهای

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.