خانه / ایزوگام دلیجان / صادرات ایزوگام باکیفیت و درجه یک دلیجان

صادرات ایزوگام باکیفیت و درجه یک دلیجان

صادرات ایزوگام باکیفیت و درجه یک دلیجان موجب ارزآوری و ارتقای سطح تولیدات داخلی در صنعت تولید عایق های رطوبتی می شود.

ایزوگام ، یکی از محصولات پر مصرفی است که برای عایق بندی استفاده می شود . با توجه به اهمیت این موضوع ، کیفیتی که این محصول باید دارا باشد باید همواره مورد توجه قرار گیرد . ایزوگام صادراتی دلیجان با قیر پالایشگاهی تولید شده است و دارای کلیه استانداردها و تضامین لازم است و به همین منظور به کشورهای مختلفی صادر می شود.

نوع قیر ، مواد پلیمری مرغوب ، فویل و بافت ایزوگام از جمله عوامل موثر در کیفیت یک ایزوگام مرغوب هستند . ایزوگام درجه یک صادراتی دلیجان در راستای تحقق این مهم ، از بهترین مواد اولیه برای تولید محصولات خود استفاده می کند تا مشتریان با رضایت خاطر کامل نسبت به خرید و استفاده از آن اقدام نمایند .

از مزایای فروش آنلاین ایزوگام دلیجان ، تسریع روند سفارش دهی و آماده سازی محصول جهت ارسال به مشتری می باشد . از خصوصیات دیگر این کار می توان به مشاوره پیش از خرید محصولات توسط کارشناسان ما اشاره کرد که به شما بهترین پیشنهاد را با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه سکونت شما و همچنین با توجه به قیمت مد نظر شما ارائه می دهند . همچنین کارشناسان ما هفت روز هفته ۲۴ ساعته آماده ی پشتیبانی محصولات می باشند .

قیمت ایزوگام دلیجان چگونه محاسبه می شود؟

قیمت تمام شده محصولات با توجه به عدم دخالت واسطه بین شرکت و مشتری ، در مناسب ترین حالت قرار خواهد گرفت و از این بابت برای مشتری هیچ جای نگرانی وجود ندارد .

ایزوگام صادراتی درجه یک دلیجان با قیر پالایشگاهی تولید شده و دارای کلیه استانداردها و تضامین لازم است تا مشتری با خیال راحت نسبت به سفارش اقدام نماید .

ایزوگام درجه یک دلیجان سال هاست که با صادرات محصولات خود به کشور های دیگر توانسته سطح کیفی محصولات خود را همچنان بالا نگه دارد و با رقبای بین المللی به رقابت بپردازد . از همین جهت همواره سعی داشته تا بهترین محصولات و خدمات را ارائه دهد .

برای سفارش محصولات و دریافت مشاوره می توانید با استفاده از کانال تلگرام و یا شماره های زیر با ما در ارتباط باشید .

کیفیت برای ما تنها یک شعار نیست .

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
تلفن کارخانه: 08644231818
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!