صادرات ایزوگام بدون روکش هیرمان

ایزوگام بدون روکش هبرمان برای صادرات بسیار مناسب است چرا که تمام استانداردهای عایق رطوبتی درجه یک را دارد و با قیر پلیمری تهیه شده است وما می توانیم با توجه به ثبت سفارش شما بهترین ایزوگام هیرمان را تهبه و تامین نماییم.

بسته بندی و بارگیری برای صادرات محصولی مانند ایزوگام با توجه به این که پلمپ گمرکی نیاز است با توجه کامل انجام می شود و کارشناسان ما کاملا در هنگام بارگیری نظارت کامل دارند.

ایزوگام بدون روکش پلیمری

ایزوگام بدون روکش یا ساده مانند انواع دیگر ایزوگام از قیر پلیمری تهیه می شود و کلیه مراحل تولید با دقت و طبق استانداردهای ملی انجام می شود.

ایزوگام ساده اصولا با لایه ای از پودر پوشانده می شود و برای مصارف خاص به کار برده می شود.

از چهت این که صادرات انواع عایق رطوبتی مانند ایزوگام با روکش آلومینیوم و یا به صورت تک لایه روکش دار هم برای صادرات مناسب است بسته به این که  سفارش مصرف کننده از چه نوع اقدام به تولید و تامین می شود.

ایزوگام روکش دار صادراتی

برای مناطق مختلف آب و هوایی و با توجه به شرایط مصرف، انواع ایزوگام سفارشی صادراتی تولید می شود و به همین منظور می توانید در هنگام ثبت سفارش خرید از کلیه جزئیات و نوع ایزوگام اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

ایزوگام روکش دار با فویل آلومینیومی به صورت تک لایه و دو لایه تولید می شود و زمینه های مصرف بیشتری هم دارد و ایزوگام بدون روکش برای پی و فونداسیون و برای موارد خاص مورد نظر در پروژه آماده تولید و بسته بندی است و با بهترین امکانات برای صادرات آماده می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.