صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان

صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان پلیمری به کشورهایی که این فن آوری را ندارند و همسایه کشور ایران هستند توانسته است به خوبی شرایط را برای تولید کننده و مصرف کننده فراهم نموده و ایزوگام دلیجان ایران به سراسر این کشورها صادر می شود و زمینه های اقتصادی بین کشور ایران و کشورهای همسایه را فراهم نموده است.

ایزوگام دلیجان دارای خصیصه هایی است که برای مصرف کننده بسیار مهم است و یکی از این موارد وجود استانداردهای روز جهانی در ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان است که می تواند ضامن سلامت و استحکام هر چه بیشتر ساختمان ها  ابنیه شود و این امر در هنگام تولید ایزوگام صادراتی مورد توجه بسیار است و خط تولید و مسئولین شرکت ایزوگام دلیجان به این امر توجه ویژه دارند.

بسته بندی و بارگیری ایزوگام دلیجان به بهترین نوع ممکن صورت میگیرد چرا که باید در هنگام طی مسافت رول ها آسیب ندیده و به سلامت به مقصد برسند و وجود استاندارد پلیمری ایزوگام دلیجان و کیفیت درجه یک مواد اولیه دیگر در هنگام ساخت و گواهینامه ها و بیمه نامه و ضمانت نامه های معتبر میزان اعتبار این عایق تولیدی چند برابر می شود.

 

صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان پلیمری

 

خصوصیات ایزوگام درجه یک دلیجان

ایزوگام دلیجان با برند و لیبل استاندارد تولید شده است و در آن بهترین قیر پالایشگاهی موجود در بازار ایران به کار رفته است و میزان اسحگام و مقاومت چنین ایزوگامی مورد تایید است.

ایزوگام مرغوب درجه یک ضخامت استاندارد دارد و برای مصارف متعددی مورد نیاز است و با اجرای مناسب و نصب عایق رطوبتی به صورت استاندارد، مقاومت ساختمان را چندین برابر می کند.

برای سفارش خرید و صادرات هر نوع ایزوگام به صورت مستقیم، سایت و فروشگاه های اینترنتی آماده همکاری هستند و با همکاری همه جانبه می توان صادرات بهترین ایزوگام مرغوب و با کیفیت دلیجان را به همه کشورهای همسایه و اروپایی با ضمانت کافی به ثمر رساند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.