کارخانه تولیدی عایق رطوبتی هیرمان اقدام به تولید انواع ایزوگام دو لایه نموده است که برای صادرات مناسب هستند و با قیمت مناسب به صورت اینترنتی به فروش می رسند.

فروش آنلاین ایزوگام می تواند به کمک هزینه های جانبی شما بیاید و در آن صرفه جویی لازم صورت می گیرد و در ضمن ایزوگام صادراتی که ما به صورت آنلاین برای شما تهیه و تامین می کنیم از بهترین قیر پالایشگاهی ۷۰-۶۰ تولید شده است و تمام تضامین لازم در حین تحویل ایزوگام به شما ارائه خواهد شد.

صادرات ایزوگام دو لایه کارخانه هیرمان

تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان دارای انواع مختلف است و به صورت تک لایه و دو لایه روکش دار توزیع می شود.

انواع ایزوگام که برای صادرات طبق سفارش خریدار تولید می شود دارای گارانتی و استاندارد اصل است و طبق منطقه آب و هوایی کشوری که ایزوگام به آنجا حمل می شود تولید گردیده و در هنگام بارگیری دقت می شود که از آسیب دیدن رول های ایزوگام خودداری شود.

پلمپ شدن کانتینر با اخذ مجوزهای لازم صورت می گیرد.

قیمت انواع ایزوگام

ایزوگام تولید شده در کارخانه هیرمان با داشتن کیفیت برتر در تولید دارای قیمت مناسب هم هست و مواد اولیه که در ساخت این ایزوگام مصرف می شود کاملا از نوع استاندارد و با کیفیت است و از همه مهمتر مصرف قیر پالایشگاهی درجه یک در تولید است.

برای دریافت اطلاعات قیمت و جزئیات فروش انواع ایزوگام می توانید به کانال تلگرام ما مرجعه نمایید و از کارشناسان ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.