صادرات ایزوگام رنگی دلیجان

برای خرید و صادرات ایزوگام رنگی دلیجان چه باید بکنم؟ آیا خرید ایزوگام رنگی مقرون به صرفه است؟ آیا برای نصب بر روی نمای ساختمان ایزوگام رنگ مقاومت لازم را دارد؟

کشورهای همسایه ایران از انواع عایق های رطوبتی تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان به صورت گسترده ای استفاده می کنند و کشوهای حوزه خلیج فارس مانند عمان و قطر و دبی و عراق و شهرهای کرد نشین مانند اربیل و سلیمانیه با توجه به حجم بالای ساخت و ساز در این مناطق و تشابهات آب و هوایی عمده خرید ایزوگام روکش دار رنگی خود را از ایران تامین می کنند.

تولید انواع ایزوگام طرح دار تابع شرایط و آب و هوای منطقه ای است که عایق رطوبتی در آن جا به کار برده می شود و در هنگام ثبت سفارش و خرید و قیمت گذاری این نکات در نظر گرفته می شود.

قیمت انواع ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام رنگی با توجه به انتخاب شما از جهت طرح متفاوت است و تنوع فویل مخصوص به کار رفته در این ایزوگام مانند طرح های آجری برای نمای ساختمان و یا چمنی و سرامیک و ورساچه برای دیوار و یا سقف تغییراتی را در قیمت ها موجب می شود.

کیفیت درجه یک ایزوگام دلیجان با توجه به مصرف قیر پلیمری کاملا تایید شده است و پس از دریافت سفارش و توافقات فی مابین، تولید و بسته بندی و بارگیری و انجام کارهای گمرکی و تهیه مدارک لازم آغاز می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.