صادرات ایزوگام ساده دلیجان به عراق

ایزوگام ساده دلیجان به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا برای صادرات به کشورهایی مانند عراق، تاجیکستان، قزاقستان و ترکیه و سوریه پیشنهاد می شود.

صادرات ایزوگام دلیجان تابع شرایط و مراحلی است که در ثبت سفارش و درخواست خرید ایزوگام ساده بایستی در نظر گرفته شود و از جمله آن ها می توانیم به کیفیت و استاندارد تولیدات اشاره نماییم.

قیمت ایزوگام صادراتی با توجه به نوع ایزوگام متفاوت است و البته در این بین قیر مصرف شده در تولید عایق رطوبتی هم بسیار تاثیر گذار است.

 

صادرات ایزوگام دلیجان به عراق

ایزوگام ساده دلیجان برای پی و فونداسیون ساختمان ها مناسب است و به همین منظور به خوبی برای کشورهایی که در آن ها ساخت و ساز می شود می توان بر روی صادرات چنین ایزوگامی حساب باز کرد.

مراحل فروش ایزوگام مورد نظر و صادرات آن با ثبت سفارش شروع می شود و با توجه به این که تهیه و تامین انواع ایزوگام فویل دار و بدون فویل دار ساده با کوشش کارشناسان این واحد تولیدی به خوبی پیگیری می شود سقارشات به سرعت پاسخ داده می شوند.

گرفتن مجوزها و استاندارد های تولید ایزوگام برای صادرات امری ضروری است و ما به خوبی از عهده این کار برآمده و مجوزهای لازم را در اسرع وقت اخذ خواهیم کرد.

 

بهترین ایزوگام مناسب صادرات

ایزوگام تولید شده در کارخانه دلیجان به دلیل مصرف قیر پالایشگاهی دارای ضمانت ۱۰ ساله کارخانه است و علاوه بر این ها سفارشات عایق های رطوبتی بر اساس خواسته مشتری پاسخ داده می شود و به همین منظور تا جایی که به استاندارد ایزوگام ساده لطمه ای وارد نشود می توان بر طبق سفارش خریدار اقدام به تولید نمود.

تحویل ایزوگام خریداری شده طبق توافق طرفین خواهد بود و هر گونه خسارت ناشی از بارگیری و حمل و نقل و بسته بندی را کارخانه به عهده خواهد گرفت.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.