خرید ایزوگام رنگی هیرمان

ایزوگام شرکت تولیدی دلیجان برای صادرات بسیار مناسب بوده و دلایل آن هم یکی مصرف بهترین قیر پلیمری است که بسیار با دوام است و با خلوص بالایی تولید می شود و برای تولید ایزوگام دلیجان استاندارد از این نوع قیر استفاده می شود.

تیشوی وارداتی و یا داخلی کشور دارای بهترین کیفیت است و ۱۶ میکرون ضخامت آن است که می تواند برای تولید ایزوگام بسیار مناسب باشد.

ایزوگام دولایه روکش دار که با تیشو و پلی استر تولید می شود همراه با قیر پالایشگاهی می تواند کیفیت بسیار خوبی به ایزوگام تولید شده بدهند و این نوع عایق رطوبتی برای صادرات مناسب است و دارای قیمت مقرون به صرفه هم هست.

ایزوگام صادراتی درجه یک

برای کشوری که می خواهید صادرات ایزوگام به آن جا صورت بگیرد ایزوگام تولید شده مطابق با آب و هوای همان منطقه صورت می گیرد و در هنگام سفارش این مورد مد نظر قرار می گیرد.

ایزوگام صادراتی به صورت اینترنتی سفارش خرید گرفته می شود و در تمام مراحل کارشناسان ما همراه شما خواهند بود و تهه و تامین انواع ایزوگام دلیجان درجه یک را به عهده خواهند گرفت.

ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی در مرز و یا در کشور مقصد تحویل داده می شود و تمام تلاش ما بر این است که رول های ایزوگام بدون هیچونه آسیبی به دست مصرف کننده برسند.

انواع ایزوگام کارخانه دلیجان

تولید عایق های رطوبتی روز به روز پیشرفت کرده و هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی و قیمت بیشتر مطابق سلیقه و نیاز مصرف کننده تولید می شوند.

تلاش نموده ایم که تولیدات مختلف و متنوع ایزوگام دلیجان با برندهای بسیار گسترده را به خریدار معرفی کرده و با همین کار موجب می شویم که کمتر ایزوگام تقلبی در بازار به فروش برسد.

مستقیم و بدون واسطه و با قیمت های بسار مقرون به صرفه تهیه و تامین ایزوگام را به عهده خواهیم داشت.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.