صادرات بهترین ایزوگام پالایشگاهی اصل

ایزوگام هیرمان در زمینه صادرات انواع ایزوگام تولید شده در این کارخانه پیشتاز بوده و همچنان که می دانید با توجه به این که تولیدات عایق های رطوبتی این کارخانه بسیار مرغوب است برای کشورهایی مانند عراق و ترکیه و سوریه و بسیاری از کشورهای همسایه دیگر ارسال می شود.

ایزوگام هیرمان دارای چندین مزیت است که بهره گیری از مواد اولیه مانند قیر پلیمری و تیشوی بسیار مرغوب نمونه هایی از آن به شمار می رود.

 

صادرات ایزوگام هیرمان

صادرات ایزوگام امری است که باید دقت فراوانی در انجام آن صورت گیرد و کارشناسان ما که در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند به خوبی از عهده انجام کار برمی آیند.

ایزوگام دو لایه فویل دار از جمله یکی از انواع ایزوگام تولید شده در شرکت هیرمان است که برای تمام کشورهای همسایه کاملا شناخته شده است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

فویل آلومینیومی به کار رفته در روکش ایزوگام و همچنین شفافیت فویل و ضخامت استاندارد سبب شده است که برای صادرات سفارش های زیادی از این محصول داشته باشیم.

صادرات ایزوگام هیرمان از طریق مرزهای کشور به صورت صد در صد قانونی و با انجام تمام تشریفات گمرکی صورت میگیرد و توافق تحویل ایزوگام در مرز و یا کشور مقصد قبل از بارگیری صورت میگیرد.

 

بهترین ایزوگام صادراتی و بارگیری مطلوب

تمام رول های ایزوگام به صورتی بارگیری می شوند که هیچگونه آسیبی نبینند و در ضمن اگر اشکالی در رول های ایزوگام دیده شود تمام خسارات آن به عهده کارخانه خواهد بود.

پلمپ گمرکی می تواند توجه شما را به ارسال بی عیب و نقص جلب کند.

قیمت انواع ایزوگام و تخفیف های ویژه شامل حال خریداران عمده و صادر کننده های مداوم ایزوگام خواهد بود و تا جایی که امکان داشته باشد تمام شرایط برای رضایت مشتری مهیا می شود.

شرکت ایزوگام هیرمان همواره در راه صادرات و تولید انواع ایزوگام درجه یک و مرغوب پیشگام بوده است و بهترین محصولات طبق استانداردهای جهانی در این کارخانه تولید می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.