صادرات ایزوگام صادراتی دلیجان

ایزوگام صادراتی دلیجان از بهترین مواد اولیه ساخته می شود و به صورت سفارشی تولید شده و برای تحویل در مرز بارگیری و بسته بندی و پلمپ می شود.

ایزوگام صادراتی باید مشخصه های خاص داشته باشد که از جمله می توان توجه به تولید بر طبق شرایط آب و هوایی را اشاره کرد و همچنین ایزوگام صادراتی که از طریق واحد فروش اینترنتی و آنلاین ما به خریدار پیشنهاد می شود تمام استانداردهای لازم برای صادرات ر اداشته و مجوزهای رسمی هم اخذ شده است.

تمام مراحل اداری و اخذ مجوزهای لازم توسط تیم کارشناسی و همکاران ما در اسرع وقت صورت می گیرد و بهترین ایزوگام دلیجان تولید شده در کارخانه دلیجان به شما تحویل داده خواهد شد.

 

مشخصات ایزوگام صادراتی

یکی از مشخصه های ایزوگام دلیجان پلیمری  آن است که با استفاده از قیر پالایشگاهی و مواد اولیه بسیار مرغوب تولید می شود و برای صادرات بسیار مناسب است.

ایزوگام دلیجان با برندهای متنوع تولید می شود و تمام تلاش تیم کارشناسی ما بر این امر استوار است که ایزوگام اصل و استاندارد و بدون واسطه و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده گذاشته شود و برای کشورهای همسایه مانند ترکیه و عراق و افغانستان انواع ایزوگام ایران شناخته شده و دارای اعتبار است.

ثبت سفارش ایزوگام برای صادرات

پس از ثبت سفارش کار تولید و بسته بندی و بارگیری در کانتینرهای سرپوشیده انجام می شود تا خسارتی به رول های ایزوگام وارد نشود.

طبق توافق طرفین ایزوگام در محل مورد نظر تحویل داده می شود و ضمانت نامه ها و بیمه نامه معتبر ایران تحویل داده می شود.

آن چه که تضمین کار ماست تحویل بهترین ایزوگام و با همان مشخصاتی است که خریدار ثبت سفارش کرده است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.