فروش ایزوگام درجه یک دلیجان

بهترین ایزوگام فویل دار کارخانه ایزوگام دلیجان بدون واسطه و به صورت مستقیم برای صادرات در نظر گرفته می شود و تهیه و تامین آن در اسرع وقت صورت می گیرد.

ایزوگامی که برای صادرات در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می شود از استاندارد و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و مناسب با منطقه آب و هوایی کشور مورد نظر تولید می شود و از این جهت تمام عایق های رطوبتی تولید شده دارای تضمین و گارانتی بوده و برای حداقل ۱۰ سال کار می کنند.

تفاوت ایزوگام فویل دار و بدون فویل

ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده به دو دسته فویل دار و بدون فویل تقسیم بندی می شود و این در حالی است که هر یک از این عایق های رطوبتی برای مصرف خاصی به کار برده می شوند.

ایزوگام تک لایه سبک تر است و برای پی و فونداسیون ساختمان مناسب تر خواهد بود و ایزوگام دو لایه فویل دار برای سقف و بام و استخرها مناسب تر است چرا که دارای ضخامت بیشتر است و مقاومت و استحکام این نوع ایزوگام در برابر باد و باران و آفتاب چندین برابر است.

هر یک از انواع ایزوگام ذکر شده دارای استاندارد پلیمری هستند.

ایزوگام صادراتی درجه یک

در کارخانه دلیجان با توجه به تنوع ایزوگام تولید شده آن چه که مهم است و مورد توجه قرار می گیرد کیفیت و استحکام عایق رطوبتی تولید شده است و به همین منظور آزمایشگاه مجهز به صورت مداوم کنترل کیفیت را انجام می دهد.

بهترین نوع ایزوگام صادراتی با توجه به نیاز و سفارش خریدار تامین و تهیه می شود و در اسرع وقت با قیمت مناسب تحویل داده می شود.

ایزوگام صادراتی دارای تمام استاندارهای لازم و مجوزهای مورد نیاز است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.