قیمت هر متر ایزوگام شرق دلیجان

کارخانه ایزوگام هیرمان برای تولید با کیفیت و استاندارد انواع ایزوگام فویل دار و بدون فویل تمام توان خود را به کار برده است و برای صادرات عایق های رطوبتی تولیدی خود آمادگی کامل را دارد.

ایزوگام دو لایه فویل دار همواره همان طور که می دانید دارای ضخامت بیشتری بوده و چون استحکام این نوع ایزوگام بسیار بالاست برای سقف و پشت بام و در برخی موارد برای پوشش لوله ها از آن استفاده می شود.

 

ایزوگام سفارشی هیرمان

تولید انواع ایزوگام فویل دار دو لایه سفارشی پذیرفته می شود و تمامی نکات مورد نیاز برای تولید استاندارد ایزوگام سفارشی مورد توجه قرار می گیرد و از آن جهت که صادرات ایزوگام به کشورهای همسایه باید مطابق با شرایط آب و هوایی و میزان توانایی اقتصادی و میزان مصرف برآورد شود به طور کلی در تولید و تامین انواع عایق های رطوبتی دقت بسیاری خواهد شد و تمام توان تیم تولید کننده بر اساس رضایت مشتری خواهد بود.

صادرات انواع ایزوگام به کشورهایی مانند عراق و یا اربیل و ترکیه و حتی سوریه بر طبق قوانین خاص صادرات و گمرکی صورت می گیرد و پیگیری کارشناسان ما برای گرفتن مجوزهای لازم برای صادرات و پلمپ گمرکی از زمان عقد قرارداد فروش شروع می شود.

 

صادرات ایزوگام فویل دار

در زمان تحویل بار می توانید تمام ضمانت نامه های مربوط به کارخانه و بیمه نامه ها را هم تحویل بگیرید.

در هنگام بارگیری از کانتینرهای استاندارد سرپوشیده استفاده می شود و نهایت دقت در بسته بندی و بارگیری و چیدن رول ها صورت می گیرد که از وارد آمدن هر گونه خسارت به رول های ایزوگام جلوگیری می شود.

در زمان تحویل بار کنترل شده و در اختیار خریدار قرار می گیرد.

نهایت تلاش تیم تولید ایزوگام هیرمان بر تولید با کیفیت ایزوگام پلیمری و فروش به قیمت مناسب و مقرون به صرفه است و همچنان رضایت مشتری بر صرفه اقتصادی ارجحیت دارد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.