صادرات ایزوگام پالایشگاهی دلیجان

صادرات ایزوگام پالایشگاهی دلیجان با کیفیت با پلمپ گمرکی انجام می شود و کلیه تاییدیه ها و گواهینامه های لازم در اختیار خریدار قرار گرفته می شود و کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن کلیه کارهای اداری مربوط به هماهنگی جهت صادرات را انجام می دهند.

ایزوگام دلیجان با قیر پالایشگاهی درجه یک تولید می شود و به همین دلیل است که ایزوگام پلیمری دلیجان برای صادرات مناسب است و قیمت ارزان هم دارد و از استانداردهای روز جهانی برخوردار بوده و در هنگام تولید با توجه به این که ایزوگام چه نوعی است از پلی استر و تیشوی مناسب و مرغوب هم در تولید مصرف می شود و ضخامت و وزن هر رول بر اساس استانداردها است و طبق سفارش خریدار تولید می شود و در تمام مراحل تولید، کارشناس مربوطه در آزمایشگاه کارخانه ایزوگام دلیجان کلیه تولیدات را مورد بازبینی و تایید قرار داده و احیانا در صورت بروز هر نوع ایراد و یا اشکالی در هنگام تولید این امر به عوامل تولید تذکر داده می شود و بلافاصله این مشکلات رفع خواهد شد.

 

صادرات ایزوگام پالایشگاهی دلیجان با کیفیت

تولید ایزوگام صادراتی بسیار مهم و با ارزش است چرا که کشورهایی که فاقد این صنعت هستند می توانند مصرف کننده خوبی برای بازار ایران باشند و از آن گذشته کلیه کشورهای همسایه می توانند از این امکانات در ساختمان سازی و پروژه های عمرانی خود استفاده لازم را ببرند.

ایزوگام دلیجان به کدام کشورها صادر می شود؟

ایزوگام درجه یک و مرغوب دلیجان در نتیجه تلاش همه گروه های فعال در زمینه تولید و توزیع به صورت صادرات به کشورهای عراق و تاجیکستان و روسیه و ترکیه و بحرین و عمان و یمن و دیگر کشورهای همسایه صادر می شود و کلیه استانداردهای لازم در هنگام تولید رعایت می شود.

خرید ایزوگام بسیار مرغوب از جمله توصیه هایی است که به تمام خریداران می شود و این امر امکان این که شما از هر جهت در سرمایه گذاری خود اطمینان داشته باشید گام برمی دارد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.