صادرات ایزوگام پلیمری دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان با توجه به این که تولیدات عایق رطوبتی خود را بر پایه قیر پلیمری تولید می کند برای صادرات هم آمادگی کامل را داشته و به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای مصرف کننده ها باشد.

کشورهایی همچون عراق و ترکیه و افغانستان و حتی در اربیل و سلیمانیه عراق ایزوگام دلیجان برندی شناخته شده است و کلیه تولیدات چه به صورت روکش دار و بدون روکش در این کشور مورد مصرف قرار می گیرد.

صادرات ایزوگام بر طبق استانداردهای جهانی انجام می شود و تمام انواع ایزوگام که برای صادرات تولید و تهیه و تامین می شوند دارای مهر استاندارد اصل هستند و بر اساس نیاز و طبق شرایط آب و هوایی کشور مقصد تولید می شوند.

چرا ایزوگام پلیمری بخریم؟

تولید انواع عایق های رطوبتی در کارخانه ایزوگام دلیجان بر اساس اصول و طبق تاییدیه آزمایشگاه فنی بسیار مجهز صورت می گیرد و علاوه بر این ها بسته بندی و بارگیری و پلمپ برای صادرات در کانتینرهای سرپوشیده انجام می شود و همین امر سبب می شود که آسیبی به رول ها در طول حمل به مرز وارد نشود.

ایزوگام پلیمری به جهت آن که از قیر پالایشگاهی تولید می شود دارای کیفیت بسیار بالا و علوه بر مقاومت و استحکام قدرت چسبندگی بالایی هم دارد.

صادرات انواع ایزوگام به کشورهای همسایه

ایزوگام دلیجان دربین کشورهای همسایه مصرف کننده های بسیاری دارد و به جهت آن که ساخت و ساز و پروژه های عمرانی در این کشورها رونق دارد میزان خرید انواع ایزوگام و ارسال برای این کشورها مطلوب و بالاست.

با ایجاد روند تولید برتر و استفاده بهینه از بهترین مواد اولیه ممکن در بازار چه به صورت داخلی و یا وارداتی تا جایی که امکان داشته است تولید ایزوگام را در سطح بالا نگه داشته و برای صادرات کلیه اقدامات لازم به موقع و با مجوزهای لازم انجام می شود.

کارشناسان ما در کلیه مراحل آماده خدمات رسانی و همراه شما خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.