صادرات ایزوگام پلیمری شرق دلیجان به کلیه کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی که خواستار استفاده از انواع ایزوگام تولید شده در کشور هستند به سادگی و در سریعترین زمان ممکن به همراه قیمت مناسب فراهم شده است و این امکانات توسط کارشناسان ما قابل دسترسی هستند و صادرات عایق های رطوبتی به صورت ایزوگام تک لایه و یا ایزوگام دولایه خواهد بود و البته انواع ایزوگام جدید طرح دار هم برای مصارف متنوع برای صادرات با پلمپ گمرکی آماده ارسال هستند.

قیمت فروش ایزوگام صادراتی شرق مطابق با اصول استاندارد و بر اساس قیمت کارخانه تولیدی است و بارگیری و حمل از درب کارخانه صورت می گیرد و کلیه استانداردها و ضمانت نامه ها و گواهینامه های مربوط به صادرات ایزوگام در اختیار خریدار قرار می گیرد و محل تحویل ایزوگام در مرز و یا کشور مربوطه و طبق توافق طرفین خواهد بود.

تا جایی که امکان داشته باشد سعی می شود که هزینه های حمل و بارگیری به کمترین شکل تمام شود و برای مصرف کننده مقرون به صرفه باشد و همچنین بارگیری توسط کارشناسان مورد بازبینی و تایید قرار خواهد گرفت که در حین حمل و نقل و چیدن رول ها هیچگونه آسیبی به آن ها وارد نشود.

ایزوگام پلیمری چندین مشخصه دارد و یک این که به دلیل استفاده از قیر پالایشگاهی بسیار مقاوم است و دیگر این که استاندارد پلیمری درجه یک داشته و مواد اولیه ای مانند تیشو و پلی استر و پرایمرهای مصرفی از بهترین کیفیت انتخاب شده اند و بسیار با دوام هستند.

قیمت ایزوگام پلیمری شرق برای صادرات

قیمت ایزوگام پلیمری شرق بر اساس نوع مواد اولیه و کیفیت آن ها و همچنین نوع ایزوگام تعیین می شود بدین معنی که ایزوگام دولایه فویل دار گران تر است و ضخامت بیشتری دارد و مصارف متعددی دارد و ایزوگام تک لایه فویل دار سبک تر است و ضخامت کمتری دارد اما همان استاندارد ایزوگام پلیمری را داشته و برای پی و فونداسیون بسیار مناسب و کاربردی است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.