صادرات ایزوگام کارخانه دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان با کادری مجرب در تولید و آزمایشگاه بسیار مجهز اقدام به تولید انواع ایزوگام برای صادرات می نماید و آماده پذیرش دریافت سفارشات می باشد.

ایزوگام دلیجان از جمله کارخانه های بسیار مجهز و با قدمتی طولانی در تولید انواع عایق های رطوبتی است که بیشتر محصولات خود به صورت ایزوگام ساده و روکش دار را برای صادرات به کشورهای همسایه مانند عراق و ترکیه و حتی برای سوریه هم ارسال می کند.

کارخانه ایزوگام دلیجان دارای تجهیزات بسیار پیشرفته ای در آزمایشگاه خود می باشد که با امکاناتی که در اختیار دارد می تواند تولید انواع ایزوگام را با کیفیت بسیار عالی تضمین کند.

تولید ایزوگام با قیر پلیمری

برای صادرات در اکثر موارد ایزوگام دو لایه روکش دار سفارش داده می شود که با توجه به فویل بسیار محکم و ۱۶ میکرون از بهترین تولیدات عایق های رطوبتی محسوب می شود.

صادرات ایزوگام توسط کارشناسان و همکاران ما به خوبی انجام می شود بهترین مواد اولیه برای تولید ایزوگام صادراتی به کار می رود.

قیر پلیمری از جمله مواد اولیه ای است که کیفیت و مقاومت و استحکام ایزوگام را تضمین می کند.

انواع ایزوگام دلیجان برای صادرات

ایزوگام دو لایه بیشتر برای مصارف عمده و جزئی مصرف می شود و از آن جایی که در تولید انواع ایزوگام روکش دار دلیجان، منطقه آب و هوایی و میزان درجه حرارت مورد دقت قرار می گیرد می توانید اطمینان داشته باشید که بهترین ایزوگام به شما معرفی خواهد شد.

پلمپ گمرکی از دیگر کارهایی است که توسط کارشناسان ما انجام می شود و می توانید بر نظارت بر امور و دقت در انجام کارها از طرف کارخانه و کارشناسان اطمینان کافی داشته باشید.

جزئیات و مراحل انجام کارها را می توانید به صورت آنلاین و یا با تماس با کارشناسان پیگیری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.