صادرات ایزوگام کارخانه هیرمان

یکی از طرح هایی که کارخانه ایزوگام هیرمان برای وسعت بخشیدن به کار خود اجراء کرده است تامین نیازهای کشورهای همسایه به عایق های رطوبتی تولید شده در ایران بوده که صادرات این محصول با موفقیت انجام شده است.

ایزوگام هیرمان که به صورت پلیمری و با نام ایزوگام استاندارد BPP برای صادرات به کشورهایی همچون عراق و ترکیه و سوریه تولید می شود همراه با کلیه مجوزهای قانونی برای صادرات تولید و بسته بندی می شود و کارهای گمرکی و پلمپ ایزوگام صادراتی توسط کارشناسان بسیار مجرب صورت می گیرد و توافق در زمینه تحویل در مرز دو کشور و یا در کشور مقصد در مرحله خرید انجام می شود.

 

صادرات ایزوگام مرغوب

ایزوگام صادراتی بر اساس نوع مصرف و آب و هوای منطقه ای تولید می شود و از آن جایی که ایزوگام دو لایه فویل دار تولید شده در کارخانه هیرمان کاملا استاندارد و اصل است مصرف کننده ها با اطمینان خاطر بیشتری برای خرید آن رغبت نشان می دهند.

صادرات ایزوگام از مرزهای زمینی انجام می شود و در حین بارگیری و بسته بندی که در مرحله بعد از تولید صورت میگیرد دقت بسیار بالایی می شود که هیچگونه آسیبی به رول های ایزوگام وارد نیاید.

 

نحوه انجام صادرات ایزوگام

قیمت ایزوگام روکش دار صادراتی بر اساس این که ایزوگام پلیمری تولید شده دارای مرغوبیت و کیفیت بالایی است کاملا مقرون به صرفه است و بر اساس نوسانات قیمت قیر در بازار جهانی این قیمت گذاری بر روی ایزوگام صورت می گیرد.

ایزوگام فویل دار که استحکام و مقاومت بالایی دارد برای پوشش سقف و بام و دیوارها بسیار مناسب است و ما تلاش خود را کرده ایم که کلیه مراحل در اسرع وقت انجام شده و کاملا بی واسطه و از خود کارخانه ایزوگام این بارگیری انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.