صادرات بهترین ایزوگام مرغوب دلیجان

با ایجاد امکانات و بهینه سازی تولید انواع ایزوگام BOF  دلیجان و رعایت  استانداردهای لازم اقدام به صادرات عایق های رطوبتی با سهولت بیشتری انجام می شود و ما برای هر گونه همکاری و دادن خدمات آمادگی کامل داریم.

ایزوگام BOF هم مانند دیگر انواع پلیمری ایزوگام دارای استاندارد ملی است و بر طبق همان اصول تولید می شود.

 

ایزوگام BOF  برای ایزولاسیون ساختمان

ایزوگام BOF  هم از مقاومت و هم از استحکام بالایی برخوردار است و به دلیل این که کشورهایی مانند عراق و حتی در بخش کردستان عراق مانند سلیمانیه و اربیل مصرف انواع ایزوگام تولید شده دلیجان بسیار رونق دارد و در ساخت و سازها از انواع ایزوگام تولید شده در کشور ایران مصرف می شود کیفیت و قیمت ایزوگام BOF

بسیار مناسب است.

صادرات ایزوگام دلیجان در هر مقدار و با هر نوع از طریق هماهنگی هایی که همکاران ما در بخش و واحد بازرگانی انجام می دهند به سهولت انجام می شود.

 

صادرات انواع ایزوگام دلیجان

کارهای مربوط به گمرک و پلمپ ایزوگام در اسرع وقت انجام می شود و همین امر سبب شده است که رضایت خاطر خریدار بیش از بیش جلب شود.

ایزوگام صادراتی کاملا بایستی با آب و هوای منطقه ای که مورد مصرف قرار می گیرد مطابقت کافی داشته باشد و این یکی از مواردی است که ما در کارخانه دلیجان کاملا در تولید رعایت می کنیم.

ایزوگام دلیجان انواع مختلف و البته گیفیت های متنوع و قیمت های گوناگون هم دارد اما آن چه که برای ما در کارخانه دلیجان بسیار اهمیت دارد تولید با کیفیت و استاندارد این محصول است.

بعد از ثبت سفارش می توانید کارها را با کارشناسان ما بسپارید و از این طریق کار خرید و بسته بندی و بارگیری و مراحلی که شامل اخذ مجوزها می شود را به همکاران ما در واحدهای اداری بسپارید.

محل تحویل ایزوگام با توافق طرفین است و از این رو در زمان مقرر می توانید ایزوگام پلمپ شده را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.