فروش بهترین ایزوگام پلیمری از کارخانه

در تمام سال های فعالیت کارخانه ایزوگام دلیجان تلاش شده است که بهترین و با کیفیت ترین عایق رطوبتی تولید و روانه بازار شود و همین امر سبب شده است که در صادرات ایزوگام BPP بسیار موفق عمل کرده و بنا به نیاز به سفارشات پاسخ داده شود.

ایزوگام پلیمری دارای مشخصه هایی است که برای هم مصارف داخلی و هم برای صادرات بسیار مناسب بوده و خریدار می تواند با اطمینان از ایزوگام خریداری شده برای سال ها استفاده کند.

ایزوگام صادراتی سفارشی

مصرف ایزوگام در بیشتر کشورهای همسایه مورد استقبال قرار گرفته است و با توجه به این که ایزوگام دلیجان در تولید ایزوگام پلیمری سفارشی نهایت تلاش خود را کرده است این مصرف در حال گسترش هم هست.

خرید ایزوگام به صورت اینترنتی و یا از طریق تلفنی ممکن است و می توانید با توجه به نیاز و متراژ مورد نظر اقدام به ثبت سفارش نمایید و ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

صادرات ایزوگام با مجوز قیر

همان طور که می دانید قیر مصرفی پالایشگاهی در تولید ایزوگام بسیار مهم است و بر کیفیت تولید عایق رطوبتی تاثیر مستقیم دارد.

برای این که صادر کننده با خیالی آسوده اقدام به خرید نماید ایزوگام دلیجان با داشتن مجوز قیر پالایشگاهی نگرانی ها را مرتفع نموده و از هر جهت آماده همکاری می باشد.

پلمپ رول های ایزوگام در پایان بارگیری سبب می شود که هم آسیبی به رول های ایزوگام وارد نشود و هم این که با در دست داشتن مجوزهای لازم در مرز و گمرک مشکلی ایجاد نخواهد نشد.

ایزوگام پلیمری با نام تجاری BPP در هر حال از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید می شود و در عین حال مهر تاییدی خواهد بود بر تولید استاندارد و فروش و بدون واسطه که توسط همکاران ما انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.