فروش بهترین ایزوگام پلیمری از کارخانه

بهترین ایزوگام BPP هیرمان با کیفیت و استاندارد بالا برای صادرات به کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان و ترکیه و کشورهای حوزه خلیج فارس مانند عمان و قطر با مجوزهای گمرکی و پلمپ تهیه و تامین می شود و در اسرع وقت پس از ثبت سفارش به کشور مقصد حمل خواهد شد.

ایزوگام صادراتی اصولا باید طبق آب و هوای منطقه ای تولید می شود و برای این منظور آگاهی کارشناسان از نوع ایزوگام مصرفی و همچنین استانداردهای لازم برای صادرات بسیار مهم است و در هر محموله عایق رطوبتی بارگیری عایق رطوبتی این استانداردها رعایت می شود.

انواع ایزوگام پلیمری صادراتی

عایق های رطوبتی بر اساس این که باید با قیر پالایشگاهی تولید شوند به ایزوگام پلیمری شناخته می شوند و محسنات و مشخصات ایزوگام پلیمری هیرمان بر اساس تمام استانداردهای لازم بوده و ضخامت و وزن و مقاومت ایزوگام توسط آزمایشگاه به طور مرتب اندازه گیری و سپس تایید می شود.

ایزوگام پلیمری BPP و BOF از جمله تولیدات کارخانه ایزوگام هیرمان است که بر اساس نیاز و محل نصب ایزوگام انتخاب و خریداری می شوند.

صادرات ایزوگام هیرمان با پلمپ گمرکی

از اساسی ترین مسائلی که برای تولید و بسته بندی رول های ایزوگام در نظر گرفته می شود وزن استاندارد رول هاست و کارشناسان فنی در آزمایشگاه کارخانه تمام این مسائل را مد نظر خواهد داشت.

سفارشات ایزوگام صادراتی خود را به صورت اینترنتی ارسال نمایید و کارهای بعد از آن را به کارشناسان ماهر ما بسپارید.

محل تحویل ایزوگام که می تواند مرز و یا کشور مقصد باشد طبق توافق طرفین انجام می شود و ایزوگامی که به مصرف کننده معرفی می شود کاملا با عایق رطوبتی تحویل شده مطابقت خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.