صادرات بهترین ایزوگام شرق 6736

ایزوگام شرق ۶۷۳۶ با بهترین مواد اولیه و کیفیت برتر و قیمت مناسب آماده بارگیری و ارسال به کشورهایی مانند ترکیه، اقغانستان، پاکستان، اربیل، قطر، ترکمنستان، آذربایجان و دیگر کشورهای همسایه است و مقدار و متراژ و نوع ایزوگام بر اساس درخواست خرید تولید شده و بعد از تایید کارشناسان فنی برای بسته بندی رفته و در هنگام بارگیری کاملا با دقت رول ها چیده خواهند شد که در طول مسیر از آسیب محفوظ باشند.

خرید ایزوگام به صورت آنلاین می تواند در کاهش قیمت ها تاثیرگذار باشد و انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه شرق می تواند بهترین گزینه های انتخاب و خرید شما باشد.

تضامین لازم و استانداردها و گواهینامه ها برای صادرات ایزوگام در کمترین زمان اخذ می شود و  ایزوگام درجه یک تولید شده در کارخانه ایزوگام شرق همواره می تواند انتخاب شماره یک شما باشد.

نصب ایزوگام درجه یک سقف

مصرف عمده ایزوگام دولایه فویل دار برای پوشش سقف است و به همین منظور بهترین ایزوگام شرق حتی برای صادرات ایزوگام دولایه است اما برای پروزه های نفتی و لوله های تاسیساتی و پتروشیمی مصرف و نصب ایزوگام تک لایه برای این که سبک تر است و کشش مناسبی هم دارد توصیه شده است و گروه های نصب و اجرای بسیار مجرب با قیمت مناسب در این زمینه فعالیت می کنند.

در کانال تلگرام کلیه قیمت ها را می توانید دریافت و مقایسه کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.