صادرات بهترین ایزوگام طرح دار شرق

بهترین ایزوگام جدید و رنگی طرح دار شرق با تنوع طرح بسیار زیاد برای صادرات آماده فروش است و ثبت سفارش اینترنتی می شود و به کشورهایی مانند ترکیه، روسیه، استرالیا و یا کشورهایی مانند عمان و امارات صادرات عایق های رطوبتی جدید طرح دار در اسرع وقت و با بهترین امکانات انجام می شود.

ایزوگام طرح دار از انواع رنگ ها و طرح های متنوع بهره مند است و فیلم مخصوص به کار رفته برای روکش ایزوگام طرح های متنوع چمنی، سرامیک، لانه زنبوری، طرح چوب و آجرنما داشته که هر یک از این نقش ها و طرح ها می تواند زیبایی و چشم نوازی خاصی یه محیط بدهد و علاوه بر آن به عنواع عایق رطوبتی هم مورد مصرف قرار بگیرد.

صادرات انواع ایزوگام طرح دار با توجه به سفارش خرید و نیاز خرید برای نمای ساختمان و یا هر قسمت دیگری صورت می گیرد و در تولید و بسته بندی و بارگیری دقت کاقی برای جلوگیری از آسیب دیدن رول ها به عمل می آید.

ایزوگام فویل دار برای نمای بیرونی ساختمان

نمای بیرونی ساختمان با انواع ایزوگام آجری و آجرنما شکیل تر خواهد شد و با توجه به انتخاب و نیاز خریدار تولید صورت می گیرد.

برای خرید ایزوگام فویل دار طرح دار آجرنما می توانید به صورت آنلاین کلیه طرح های موجود و قیمت های مورد نظر را بازبینی و مورد بررسی قرار دهید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.