صادرات بهترین ایزوگام

کشور عراق از تولیدات و محصولات کارخانجات ایزوگام ایران با توجه به کیفیت و استاندارد و پلیمری بودن عایق های صادراتی استقبال کرده و ما هم به بهترین روش در بارگیری و پلمپ و تحویل در محل همکاری لازم را انجام خواهیم داد. ایزوگام اصل پلیمری برای صادرات تولید می شود و کشورهای خاورمیانه و آسیایی از خریداران اصلی این نوع از عایق های قیری هستند.

صادرات بهترین ایزوگام

صادرات بهترین ایزوگام

برای صادرات انواع ایزوگام اصل می بایستی تمام مراحل تولید مطابق با استانداردهای جهانی و ملی باشد و تضامین مربوط به کالا هم در اختیار خریدار قرار بگیرد.
با توجه به این که نیاز است تشریفات گمرکی برای ارسال ایزوگام صورت بگیرد تمام مراحل و کارهای اداری را با همکاران ما در شرکت هیرمان دلیجان هماهنگ نموده و ما به شیوه ای برتر این کار را انجام خواهیم داد.
ایزوگام صادراتی از بهترین مواد اولیه و بخصوص قیر پالایشگاهی تولید می شود و همچنین در تولید ایزوگام صادراتی دلیجان در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و میزان سرما و گرمای هوا مورد توجه است.
بهترین ایزوگام پلیمری اصل در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید می شود که :

 1. استاندارد اصل دارد
 2. قیر پلیمری درجه یک در تولید چنین ایزوگامی به کار رفته است
 3. تیشو و پلی استر ایزوگام صادراتی کاملا تایید شده است
 4. مطابق شرایط آب و هوایی تولید شده است
 5. بسته بندی و بارگیری و چیدمان ایزوگام در کانتینرهای سرپوشیده است
 6. ایزوگام صادراتی پلیمری دلیجان با پلمپ و مجوزهای گمرکی ارسال می شود

[toggle title=”کیفیت ایزوگام صادراتی” state=”open”]ایزوگام صادراتی از بهترین مواد اولیه و بخصوص قیر پالایشگاهی تولید می شود و همچنین در تولید ایزوگام صادراتی دلیجان در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و میزان سرما و گرمای هوا مورد توجه است.[/toggle]

 

 

ایزوگام BPP صادراتی به عراق

بدون واسطه می توانید ایزوگام پلیمری با استاندارد BPP و BOF مورد نیاز خود را ثبت سفارش نموده و کارهای مربوط به صادرات به کشوری مانند عراق و یا دیگر کشورهای همسایه در اسرع وقت توسط کارشناسان شرکت هیرمان دلیجان انجام خواهد شد.
ایزوگام صادراتی BPP بهترین کیفیت و ماندگاری و مقاومت در برابر عوامل طبیعی و محیطی را داشته و برای آب و هوای کشوری مانند عراق هم بسیار مناسب است.
صادرات ایزوگام به کشورهایی از جمله:

 • عراق
 • کویت
 • عمان
 • ترکیه
 • ارمنستان
 • ترکمنستان
 • افغانستان
 • تاجیکستان
 • گرجستان
 • سوریه
 • روسیه
 • مالزی
 • فیلیپین، با انجام کلیه مراحل قانونی و در سریع ترین زمان ممکن از درب کارخانه ایزوگام دلیجان تا مقصد صورت می گیرد.

[toggle title=”ایزوگام صادراتی BPP” state=”open”]ایزوگام صادراتی BPP بهترین کیفیت و ماندگاری و مقاومت در برابر عوامل طبیعی و محیطی را داشته و برای آب و هوای کشوری مانند عراق هم بسیار مناسب است.[/toggle]

صادرات بهترین ایزوگام

صادرات ایزوگام بردین دلیجان

شرکت هیرمان دلیجان با توجه به این که از بهترین امکانات و تجهیزات پیشرفته در کشور برای تولید انواع ایزوگام بهره مند است و تیم های تخصصی در این زمینه فعالیت گسترده ای دارند، عایق های رطوبتی قیری و محصولات خود در این زمینه را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت برای صادرات آماده سازی کرده اند.
صادرات ایزوگام پلیمری با مارک و برند اصل و استاندارد در شرکت هیرمان دلیجان تولید شده و شرکت ها و پیمانکاران از این موقعیت به نحو احسن می توانند استفاده نموده و بهترین ایزوگام درجه یک دلیجان را خریداری نمایند.

 • ایزوگام بردین صادراتی در انواع تک لایه و دو لایه
 • ایزوگام مشکین شرق
 • ایزوگام هیرمان دلیجان
 • ایزوگام شرق دلیجان، نمونه هایی از برندهای تولیدی و صادراتی ایزوگام دلیجان هیرمان هستند.

صادرات بهترین ایزوگام

صادرات ایزوگام پلیمری در انواع مختلف برای هر پروژه و به سفارش خریدار و نوع پروژه صورت می گیرد به عنوان نمونه:

 • ایزوگام تک لایه دلیجان
 • ایزوگام دو لایه دلیجان
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام سه لایه سفارشی
 • ایزوگام طرح دار دلیجان
 • ایزوگام سنگریزه
 • ایزوگام خودچسب؛ نمونه هایی از انواع مختلف ایزوگام هیرمان هستند که بنا به سفارش خریدار، تولید و بسته بندی و بارگیری می شوند.

[toggle title=”محصولات قیری هیرمان” state=”open”]تیم های تخصصی در شرکت هیرمان دلیجان فعالیت گسترده ای دارند و عایق های رطوبتی قیری و محصولات خود در این زمینه را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت برای صادرات آماده سازی کرده اند.[/toggle]

صادرات بهترین ایزوگام

فروش ایزوگام صادراتی از درب کارخانه

تولید ایزوگام اصل پلیمری در کارخانه های ایزوگام دلیجان یک اصل مهم است و استفاده از بهترین مواد اولیه که مهمترین آن ها قیر عرضه شده در بازار بورس است اهمیت زیادی در تولید و کیفیت عایق رطوبتی قیری دارد.
شرکت هیرمان دلیجان از چندی پیش با توجه به شرایط ساخت و ساز و آب و هوای کشور عراق، صادرات ایزوگام دلیجان به کشور عراق و شهرها و استان های این کشور را آغاز کرده است.

 1. بغداد
 2. بصره
 3. نینوا
 4. کربلا
 5. نجف اشرف
 6. بعقوبه
 7. حله
 8. الانبار
 9. کرکوک
 10. سلیمانیه
 11. اربیل و دیگر شهرها با ثبت سفارش و دریافت اطلاعات تکمیلی به صورت آنلاین امکان پذیر است.

صادرات ایزوگام به دیگر کشورها زمینه ای است که موجب می شود پیشرفت و بهبود کیفیت در تولیدات عایق های رطوبتی ایجاد شود و بهترین و باکیفیت ترین عایق های مصرفی برای پی و فونداسیون و دیگر مصارف در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید شود.
کارهای مقدماتی از جمله ثبت سفارش، اعلام لیست قیمت ایزوگام دلیجان از درب کارخانه، زمان بارگیری و پلمپ و اخذ گواهینامه های لازم برای صادرات ایزوگام دلیجان در کمترین زمان انجام می شود و کارشناسان آماده هر گونه پاسخگوئی هستند.

صادرات بهترین ایزوگام

مصارف و کاربرد انواع ایزوگام اصل

کاربرد و مصرف عایق های رطوبتی قیری از جمله محصولاتی است که بسیار مورد توجه شرکت ها و پیمانکاران و بازرگانی ها و حتی مصرف کننده جزئی قرار دارد.
کاربرد ایزوگام دلیجان برای مصارف داخلی و برای صادرات ایزوگام به اختصار عبارت است از:

 1. سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه ها
 2. سردخانه‌ها و مراکز بهداشتی
 3. سدها و سازه‌های آبی
 4. پل‌های هوایی و پل‌های بتنی
 5. باند فرودگاه ها
 6. مترو وتاسیسات و سازه‌های جانبی
 7. پشت‌بام‌ ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونیپارکینگ‌های طبقاتی
 8. مرغداری‌ها
 9. لوله‌های آب، گاز، نفت

هر گونه اطلاعات تکمیلی در خصوص سفارش و خرید ایزوگام صادراتی دلیجان را می توانید به رایگان از سایت شرکت هیرمان دلیجان دریافت نمایید.
[toggle title=”صادرات ایزوگام با مجوز” state=”open”]صادرات ایزوگام با مجوزهای گمرکی و قانونی از طریق بنادر و یا مرزها و بازارچه های مرزی کشورهای همسایه صورت می گیرد و زمان مناسب و مکان تحویل، به همراه ضمانت نامه های رسمی در قرار داد ذکر گردیده است.[/toggle]

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.