خرید ایزوگام درجه یک هیرمان

امر صادرات ایزوگام بسیار مهم است و کشوری مانند ترکیه با آب و هوای سرد از بهترین ایزوگام پلیمری تولید شده در کارخانه ما استقبال بسیاری کرده است. صادرات ایزوگام پلیمری مخصوص مناطق سردسیری هم ماندگاری و هم مقاومت و چسبندگی بالایی داشته و بهترین بسته بندی با پلمپ گمرکی از دیگر مزایای چنین ایزوگامی است.

صادرات بهترین ایزوگام

بهترین ایزوگام پلیمری صادراتی

صادرات عایق های رطوبتی به کشور ترکیه ما را به عنوان تولید کننده یاری خواهد داد و هم این که بازرگانان و ساختمان سازها می توانند از این فرصت نهایت بهره را ببرند.
ایزوگام پلیمری مطابق با استاندارد کشور ترکیه تولید می شود و کلیه مراحل اخذ مجوزها و استانداردهای لازم توسط کارشناسان ما پیگیری شده و به سرانجام می رسند.

 • ایزوگام پلیمری دارای کیفیت عالی است و با بهترین قیر پلیمری ۷۰/۶۰ تهیه شده است.
 • وزن هر رول ایزوگام صادراتی پلیمری بین ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم است.
 • قیمت ایزوگام پلیمری با توجه به نوع مواد اولیه و به صورت عمده اعلام می شود.
 • کیفیت و ماندگاری رول های ایزوگام صادارتی پلیمری تضمین شده است.
 • ایزوگام صادراتی پس از بارگیری؛ پلمپ و حمل می شود.
 • گواهینامه های قانونی و مجوزهای صادراتی ایزوگام توسط کارشناسان اخذ می شود.

[toggle title=”ایزوگام صادراتی پلیمری” state=”open”]ایزوگام درجه یک صادراتی به کشورهای منطقه صادر می شود و بهترین ایزوگام پلیمری شرکت هیرمان دلیجان با قیمت بسیار مناسب آماده سازی و به فروش می رسد.[/toggle]

صادرات بهترین ایزوگام

صادرات ایزوگام به ترکیه

ایزوگام بنا بر در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی کشور مصرف کننده تولید می شود و همین امر موجب می گردد که ما توان خود را در تولید انبوه و صادرات به کشورهای دیگر اثبات کنیم.
شرکت هیرمان دلیجان با بهترین مواد اولیه و انتخاب تیشو و پلی استر و مواد پلیمری برای مقاومت بخشیدن به ایزوگام صادراتی پلیمری آماده هر گونه صادرات عایق های رطوبتی به ترکیه و دیگر کشورهای همسایه است.

 1. صادرات ایزوگام به عراق
 2. صادرات ایزوگام به اربیل
 3. صادرات ایزوگام به ترکمنستان
 4. صادرات ایزوگام به آذربایجان
 5. صادرات ایزوگام به قرقیزستان
 6. صادرات ایزوگام به گرجستان
 7. صادرات ایزوگام به کویت
 8. صادرات ایزوگام به افغانستان
 9. صادرات ایزوگام به پاکستان
 10. .صادرات ایزوگام به مالزی، سوریه و روسیه و آلمان هم انجام می شود و هم برای دیگر کشورها در دستور کار شرکت هیرمان دلیجان قرار دارد.

[toggle title=”کیفیت مواد اولیه عایق های رطوبتی” state=”open”]شرکت هیرمان دلیجان با بهترین مواد اولیه و انتخاب تیشو و پلی استر و مواد پلیمری برای مقاومت بخشیدن به ایزوگام صادراتی پلیمری آماده هر گونه صادرات عایق های رطوبتی به ترکیه و دیگر کشورهای همسایه است[/toggle]

 

 

مشخصات بهترین ایزوگام پلیمری چیست؟

زمانی که صحبت از ایزوگام پلیمری می شود به عبارتی به نوعی از عایق های رطوبتی اشاره می شود که از بهترین قیر پالایشگاهی تولید می شود و قیر درجه یک می تواند نقش بسیار مهمی در کیفیت و ماندگاری ایزوگام پس از تولید و نصب ایزوگام ایفاء نماید.
بهترین ایزوگام پلیمری در کارخانه های ایزوگام دلیجان تولید می شود و با برندها و انواع مختلف برای مراحل مختلف ساختمان سازی به کار گرفته می شود.
در واقع می توان به تفاوت های ایزوگام تولید شده با قیر پلیمری و ایزوگامی که با قیر دمیده تولید می شود اشاره کرد.

 • ایزوگام پلیمری دلیجان از مواد زیر تشکیل شده است:

قیر خالص ۷۰–۶۰، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیم ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پلاستیک پشت لایه ایزوگام، پودر تالک، مواد APP درجه ۱ و ۲، پوشال گونی پلاستیکی

 • ایزوگام دمیده از مواد زیر تشکیل شده است:

قیر دمیده، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیم ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پلاستیک پشت لایه ایزوگام، پودر تالک

[toggle title=”مقاومت ایزوگام پلیمری” state=”open”]طبیعی است که ایزوگام پلیمری هم مقاومت بیشتری دارد و هم استاندارد اصل است و برای حداقل ۱۰ سال توسط کارخانه های ایزوگام دلیجان ضمانت می شود.[/toggle]

 

چرا ایزوگام پلیمری بخریم ؟

تولید ایزوگام پلیمری نه تنها برای مصرف داخل کشور؛ بلکه برای صادرات ایزوگام هم بسیار مورد اهمیت است.
بهترین ایزوگام پلیمری برای صادرات به کشورهای مختلف توصیه می شود و با توجه به این که برای صادرات ایزوگام باید استانداردهای کشور مقصد هم در نظر گرفته شود؛ تولید و بسته بندی و بارگیری انواع ایزوگام استاندارد در شرکت هیرمان دلیجان با دقت تمام پیگیری می شود.
ایزوگام پلیمری دارای فواید فراوانی است که به تعدادی از آن در اینجا اشاره می کنیم:

 • ماندگاری ایزوگام پلیمری پس از اجراء و نصب بالاتر است.
 • انعطاف پذیری ایزوگام پلیمری در برابر سرما و گرما
 • ایزوگام پلیمری به جهت استفاده از قیر ۷۰-۶۰ دارای وزن مناسب و استاندارد است و از ایجاد بارهای اضافی بر روی ساختمان جلوگیری می کند.
 • عایق های رطوبتی که با استانداردهای ملی ایران تولید می شوند همان عایق های گروه نوع A به شمار می آیند.

[toggle title=”تولید ایزوگام استاندارد صادراتی” state=”open”]با توجه به این که برای صادرات ایزوگام باید استانداردهای کشور مقصد هم در نظر گرفته شود؛ تولید و بسته بندی و بارگیری انواع ایزوگام استاندارد در شرکت هیرمان دلیجان با دقت تمام پیگیری می شود.[/toggle]

صادرات بهترین ایزوگام

صادرات انواع ایزوگام درجه یک

آن چه که مسلم است این که تولید و صادرت انواع ایزوگام به کشورهای خاورمیانه، آسیایی و اروپایی و افریقایی اهمیت ویژه استانداردها و تضمین کیفیت ایزوگام تولید شده است.
انواع ایزوگام درجه یک در شرکت هیرمان دلیجان به صورت عمده و انبوه تولید می شود و عایق های رطوبتی قیری که انعطاف پذیری و مقاومت آن ها بارها مورد آزمایش قرار می گیرد برای صادرات به منطقه پیشنهاد می شوند.

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دولایه
 • ایزوگام سه لایه ( با مفتول های فلزی)
 • ایزوگام طرح دار رنگی ( چمنی، لانه زنبوری، آجرنما، سنگ و سرامیک و چوب )
 • ایزوگام سنگریزه
 • ایزوگام پودری
 • انواع ایزوگام پلیمری
 • انواع ایزوگام نوع A
 • ایزوگام SBS

صادرات ایزوگام درجه یک از طریق پایانه های مرزی و همچنین بنادر به کشورهای منطقه و ترکیه صورت می گیرد و پلمپ های گمرک و مجوزهای لازم برای این کار از قبل اخذ می شود.
[toggle title=”ایزوگام صادراتی درجه یک” state=”open”]انواع ایزوگام درجه یک در شرکت هیرمان دلیجان به صورت عمده و انبوه تولید می شود و عایق های رطوبتی قیری که انعطاف پذیری و مقاومت آن ها بارها مورد آزمایش قرار می گیرد برای صادرات به منطقه پیشنهاد می شوند.[/toggle]

صادرات بهترین ایزوگام

صادرات ایزوگام از طریق مرزهای زمینی به ترکیه

مرزهای زمینی و یا بنادر می توانند نقش بسیار موثری در جابجایی و مبادلات کالاها و محصولات مختلفی از جمله انواع عایق های رطوبتی داشته باشند و در این میان بهترین ایزوگام دلیجان توسط کارشناسان برای صادرات پیشنهاد می شود.
مرزها و بازارچه های مشهور ایران و دیگر کشورهای همسایه از مهمترین راه های خروج و ورود محصولات و کالاهای محتلف هستند و شرکت هیرمان دلیجان به خوبی موقعیت سنجی لازم را در این زمینه انجام داده است.

 1. بازارچه مرزی سرو
 2. بازارچه مرزی سیرانبند
 3. بازارچه مرزی مریوان
 4. بازارچه مرزی دوغارون
 5. بازارچه مرزی باشماق
 6. باراچه مرزی تمرچین
 7. بازارچه مرزی پرویزخان
 8. بازارچه مرزی آستارا
 9. بازارچه مرزی ماکو و دیگر بازارهای مرزی برای صادرات ایزوگام پلیمری دلیجان بسیار مهم هستند.

هر گونه اطلاعات لازم در خصوص لیست قیمت به روز ایزوگام و نحوه فروش ایزوگام و تحویل در مرز با پلمپ گمرک و انتخاب و ثبت سفارش خرید ایزوگام از طریق سایت هیرمان دلیجان انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.