بهترین ایزوگام شرق

ایزوگام پلیمری شرق را که با بهترین مواد اولیه تهیه شده است در سال ۱۳۹۸ برای صادرات به کشور عراق آماده فروش و واگذاری نموده ایم که می توانید با قیمت مناسب اقدام به خرید نمایید. ایزوگام شرق پلیمری با استانداردهای روز جهانی و مطابق با کشور مقصد تولید می شوند و از گواهینامه ها و مجوزهای گمرکی هم برخوردار هستند.

بهترین ایزوگام شرق

صادرات بهترین ایزوگام شرق

صادرات ایزوگام می تواند یکی از راه های درآمدزایی و اشتغال در کشور باشد و برای تولید کننده های عایق رطوبتی مورد توجه است.
ایزوگامی که برای صادرات سفارش و تولید می شود از بهترین مواد اولیه تهیه خواهد شد و تیم تولیدی و کارشناس فنی و کنترل کیفی تولید در تمام مراحل در آزمایشگاه مجهز کارخانه کلیه مراحل تولید را زیر نظر داشته و تمام مراحل را با توجه به استانداردهای بین المللی پیموده می شود.
شرکت هیرمان دلیجان یکی از بزرگترین تولید کننده های عایق های رطوبتی در ایران است که تجهیزات و امکانات خود را برای تولید انواع ایزوگام صادراتی مهیا نموده و بهترین ایزوگام پلیمری را برای مصارف داخلی و خارجی آماده می نماید.

 • عراق
 • ترکیه
 • کویت
 • افغانستان
 • پاکستان
 • ترکمنستان
 • آذربایجان
 • گرجستان
 • تاجیکستان
 • امارات
 • بحرین
 • عمان
 • سوریه
 • روسیه و دیگر کشورهای خاورمیانه و حتی کشورهای اروپایی و افریقایی از خدمات صادرات ایزوگام هیرمان دلیجان بهره مند بوده و استقبال کرده اند.

[toggle title=”ایزوگام سفارشی صادراتی” state=”open”]ایزوگامی که برای صادرات سفارش و تولید می شود از بهترین مواد اولیه تهیه خواهد شد و تیم تولیدی و کارشناس فنی و کنترل کیفی تولید در تمام مراحل در آزمایشگاه مجهز کارخانه کلیه مراحل تولید را زیر نظر دارند.[/toggle]

 

بهترین ایزوگام صادراتی

شرکت های تولید کننده ایزوگام همواره در تلاش هستند که برای بهبود روند تولید بهترین ایزوگام پلیمری شیوه ها و روش های جدید را مورد آزمایش قرار داده و سعی می کنند که بهترین نتیجه هم نصیب خریدار گردد.
کارخانه های ایزوگام دلیجان دارای تنوع محصولات هستند و بهترین ایزوگام پلیمری استاندارد برای صادرات در شرکت هیرمان دلیجان قابلیت تولید و فروش در تناژهای بالا را دارد.
بهترین ایزوگام صادراتی از خصوصیاتی برخوردار است که مهمترین آن ها عبارتند از:

 1. تولید شده از بهترین قیر پالایشگاهی
 2. مصرف مواد اولیه مانند تیشو و پلی استر باکیفیت
 3. وزن و ضخامت استاندارد برای هر رول ایزوگام سفارشی
 4. کیفیت بسته بندی بالا
 5. رول های ایزوگام صادراتی کاملا سالم و بدون آسیب دیدگی هستند
 6. ایزوگام صادراتی مطابق با آب و هوای کشور مقصد تولید شده اند
 7. ایزوگام صادراتی شرق دارای تضمین کیفیت و بیمه نامه معتبر است

[toggle title=”ایزوگام دلیجان با تنوع محصولات” state=”open”]کارخانه های ایزوگام دلیجان دارای تنوع محصولات هستند و بهترین ایزوگام پلیمری استاندارد برای صادرات در شرکت هیرمان دلیجان قابلیت تولید و فروش در تناژهای بالا را دارد.[/toggle]

بهترین ایزوگام شرق

ایزوگام صادراتی هیرمان + ایزوگام BPE

عایق های رطوبتی پیش ساخته صادراتی هیرمان که بر پایه قیر ۷۰-۶۰ و توسط پلیمرهای SBS اصلاح شده اند و دارای استاندارد BPE هستند برای مناطق سردسیر تولید می شوند و بهترین و بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت را هم دارند.
ایزوگام شرق پلیمری سال ها پس از نصب ایزوگام می تواند در سخت ترین شرایط آب و هوایی کاملا دوام آورده و برای صادرات ایزوگام درجه یک دلیجان انجام امور گمرکی توسط کارشناس خبره و ماهر پیگیری می شود و تمام تشریفات اداری در سریع ترین زمان حل و فصل می شود.

 • ایزوگام صادراتی وزن سبک داشته و با مقاومت فیزیکی فوق العاده در برابر ۱۲۰ درجه گرما و در سرما تا ۵- درجه زیر صفر تولید می شود.
 • نفوذ پذیری ایزوگام صادراتی در برابر آب ۱۰۰ درصد است و پس از نصب ایزوگام در برابر سردی و برودت ۵۰ درجه زیر صفر به خوبی مقاومت می کند.
 • ایزوگام صادراتی با تجهیزات و دستگاه های اتوماتیک و محهز و زیر نظر متخصصین و طبق استاندارد ملی ایران تولید می شود.
 • ایزوگام صادراتی شرق پس از تولید و کنترل کیفیت به بازار عرضه می شود.
 • ایروگام صادراتی دارای دولایه تقویت کننده است که از تیشو و پلی استر سوزنی نبافته و پلیمرهای مخصوص یا تک لایه اسپانباند است.

بهترین ایزوگام شرق

فروش ایزوگام صادراتی دلیجان

تولید و بسته بندی انواع ایزوگام صادراتی دارای مراحل و تشریفاتی است که تحت نظر و کنترل افراد مجرب و با نظارت کامل آزمایشگاه کارخانه ایزوگام دلیجان صورت می گیرد.
ایزوگام صادراتی دلیجان از تنوع بسیاری برخوردار است و شرکت ایزوگام هیرمان برای فروش انواع ایزوگام صادراتی با کیفیت و استاندارد اصل کاملا آمادگی داشته و به سفارش های رسیده در سریعترین پاسخ می دهد.

ایزوگام های سفارشی مطابق با اصول استاندارد و نوع پروژه و به صورت کاملا تخصصی در شرکت هیرمان دلیجان ثبت سفارش و تولید می شود.
[toggle title=”ایزوگام صادراتی دلیجان” state=”open”]ایزوگام صادراتی دلیجان از تنوع بسیاری برخوردار است و شرکت ایزوگام هیرمان برای فروش انواع ایزوگام صادراتی با کیفیت و استاندارد اصل کاملا آمادگی داشته و به سفارش های رسیده در سریعترین پاسخ می دهد.[/toggle]

 

 

کاربرد ایزوگام صادراتی هیرمان

ایزوگام های صادراتی به کشور عراق و دیگر کشورهایی که آب و هوایی مشابه کشور عراق دارند بر اساس میزان ساخت و سازها و نوع پروژه ها در خرید ایزوگام صادراتی هیرمان تعیین و تولید می شود.
فروش ایزوگام صادراتی هیرمان از طریق وب سایت و تماس های تلفنی و به صورت ثبت سفارش صورت گرفته و بهترین انواع عایق های رطوبتی قیری به شما پیشنهاد می شود.

 1. پل‌های هوایی و پل‌های بتنی
 2. باند فرودگاه ها
 3. مترو و تاسیسات و سازه‌های جانبی
 4. سقف کانکس‌ها و ساختمانهای پیش ساخته
 5. پارکینگ‌های طبقاتی
 6. مرغداری‌هامراکز آبی تفریحی
 7. مخازن آب و مخازن غیر نفتی
 8. تونل‌ها و دیوارهای حائل؛ نمونه هایی از مصرف ایزوگام پلیمری است.

[toggle title=”فروش ایزوگام هیرمان” state=”open”]فروش ایزوگام صادراتی هیرمان از طریق وب سایت و تماس های تلفنی و به صورت ثبت سفارش صورت گرفته و بهترین انواع عایق های رطوبتی قیری به شما پیشنهاد می شود.[/toggle]

بهترین ایزوگام شرق

مجوز صادرات به شهرهای عراق

کشور عراق از طریق مرزهای زمین که با کشور ایران دارد و از طریق بازارهای مرزی اقدام به تبادل کالاها و محصولات مختلفی مانند انواع ایزوگام می نماید.
شهرهای مختلف عراق از جمله:

شرایط صادرات ایزوگام دلیجان و نحوه اخذ مجوزهای گمرکی را می توانید از طریق سایت و تماس های تلفنی و آنلاین از کارشناسان دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.