فروش ایزوگام بدون روکش هیرمان

ایزوگام بدون روکش هیرمان که برای فونداسیون و پی ساختمان بسیار مناسب است با کیفیت بالایی در کارخانه تولید می شود و همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه به دست مشتری می رسد.

ما در کارخانه ایزوگام هیرمان تمام توان خود را برای تولید ایزوگام درجه یک به کار می بریم و نه تنها ایزوگام فویل دار روکش دار آلومینیوم را تولید می کنیم بلکه برای این که مصرف کننده های پروژه های ساختمانی هم از داشتن ایزوگام برتر و با کیفیت بهره مند شوند اقدام به تولید ایزوگام بدون روکش نموده ایم.

 

ایزوگام بدون روکش تک لایه

فروش ایزوگام بدون روکش در مراحل اولیه ساختمان سازی و با توجه به این که مقدار نیاز شما چه میزان است انجام می شود و سفارشات بر اساس سفارشات رسیده پاسخ داده می شود.

ایزوگام بدون روکش برای لوله های تاسیساتی هم مناسب هستند و به دلیل این که ایزوگام تک لایه بدون روکش سبک تر است برای فونداسیون و پی ساختمان مناسب است چرا که فشار کمتری را بر ساختمان وارد می کند.

 

نحوه فروش ایزوگام هیرمان

کشش و استحکام ایزوگام تک لایه بدون روکش بسیار بالاست و از بهترین قیر پالایشگاهی ساخته می شود و ایزوگام هیرمان با داشتن استاندارد پلیمری نه تنها از بهترین قیر بلکه از مواد اولیه مرغوب و درجه یک هم در تولید استفاده می کند و همین امر فروش ایزوگام هیرمان با قیمت مناسبی که دارد را مورد توجه مصرف کننده قرار داده است.

قیمت ایزوگام هیرمان با توجه به استانداردها و قیمت های روز جهانی محاسبه می شود و از این رو برای تمام مصرف کننده ها خرید ایزوگام هیرمان چه به صورت تک لایه بدون روکش و چه به صورت دو لایه روکش دار مقرون به صرفه است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.