فروش ایزوگام شرق دلیجان صادراتی

فروش ایزوگام شرق دلیجان صادراتی را از هم اکنون آغاز کرده و به کشورهای همسایه مانند ترکیه و عراق و عمان و بحرین امکان صادرات فراهم شده است.

اربیل و سلیمانیه عراق از جمله کشورهایی است که از سال ها قبل امکان صادرات به این کشورها فراهم شده است.

ایزوگام صادراتی پلیمری( BPP) است ون بسیار با کیفیت و مستحکم تولید شده است و برای ۱۰ سال هم تضمین کیفیت کارخانه را دارد و برای این که بدانید کارخانه ایزوگام شرق دلیجان برای چه کشورهای دیگری امکان صادرات را فراهم آورده است می توانید به سایت اینترنتی و کانال تلگرام مراجعه نمایید.

ایزوگام دلیجان با پلمپ گمرکی برای صادرات آماده می شود و کلیه استانداردهای لازم برای این امر فراهم است

ایزوگام شرق صادراتی استاندارد پلیمری دارد و در انواع فویل دار و بدون فویل تولید می شود و در بین تولیدات برتر کشور محسوب شده و به صورت کاملا صنعتی و حرفه ای با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته تولید می شود.

فروش ایزوگام آنلاین است و بسیار سریع و ساده پس از ثبت سفارش آغاز می شود و کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن مهیای صادرات به کشورهای دیگر خواهیم بود.

تهیه و تامین ایزوگام دلیجان را به بهترین شکل ممکن می توانید از کارخانه شرق تهیه نموده و برای مناطق گرمسیر و معتدل و سردسیری به صورت جداگانه عایق رطوبتی تولید می شود.

 

فروش ایزوگام شرق صارداتی دلیجان

صادرات ایزوگام به قزاقستان

کشورهایی که در شمال با ایران همسایه هستند کشورهایی عمدتا سردسیر هستند که ایزوگام پلیمری شرق دلیجان برای این گشورها بسسار مناسب است و با قیمت مناسب فروش و حتی نصب توسط گروه های ماهر ما انجام خواهد شد.

برای این که اطلاعات و جزئیات بیشتری از اقدامات انجام شده در زمینه صادرات ایزوگام شرق را دریافت نمایید به کانال تلگرام مراجعه نمو راهنمایی و مشاوره لازم را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.