فروش ایزوگام شرکت دلیجان

ایزوگام بسیار مرغوب و صادراتی هیرمان را با پلمپ گمرکی و با اخذ مجوزهای لازم برای صادرات تهیه و تامبن خواهیم کرد و فروش این نوع عایق رطوبتی با قیمت بسیار مناسب و بسته بندی کاملا دقیق انجام می شود.

انواع ایزوگام دو لایه و تک لایه درکارخانه ایزوگام هیرمان تولید می شود که دارای استاندارد بوده و به صورت اصل و درجه یک تولید و به فروش می رسند.

برای صادرات ایزوگام بایستی تمام موارد مربوط به رعایت استانداردهای لازم مد نظر کشور متقابل در نظر گرفته شود و به صورتی ایزوگام تولید شود که مطابق شرایط آب و هوایی منطقه باشد.

مشخصات ایزوگام صادراتی چیست؟

کلیه عایق های رطوبتی که در کارخانجات معتبر تولید می شوند از قیر مخصوص تولید ایزوگام که به قیر پلیمری شناخته می شود و توسط پالایشگاه های کشور تامین می شود خریداری شده و در خط تولید مصرف می شود.

از دیگر مواد اولیه پلی استر سوزنی است که هم برای ایزوگام تک لایه و هم برای ایزوگام دو لایه به کار برده می شود.

در تولید ایزوگام روکش دار هم بهترین فویل آلومینیومی مصرف می شود و داین لایه فویل در برابر آفتاب لایه محفظ ایزوگام خواهد بود و هم مقاومت و انعکاس در برابر نور آفتاب را هم بیشتر می کند.

انواع ایزوگام تولیدی هیرمان

کارخانه ایزوگام هیرمان با توجه به ثبت سفارشات و درخواست های رسیده اقدام به تولید ایزوگام می نماید و برای مصارف داخلی و ساختمان سازی ها و سد سازی ها اقدام به تولید انواع ایزوگام سفارشی می کند و همچنین برای صادرات بهترین انواع ایزوگام را تولید کرده و با انجام تشریفات گمرکی آن ها را در مرز و یا کشور مقصد مورد توافق تحویل خواهد داد.

تمام ضمانت نامه ها اصل بوده و گارنتی عایق ضمیمه بار می شود و بر روی لیبل رول های ایزوگام مشخصات به صورت دقیق و خوانا چاپ شده است و تاریخ تولید ومصرف هم ذکر شده است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.