فرو ش ایزوگام طرح دار شرق

فروش ایزوگام شرح دار شرف انعکاس تجربه و خط تولید بسیار مجهز است که همراه با کیفیت برتر و خدمات شگفت انگیز در زمینه تولید ایزوگام و فروش اینترنتی آن است.

ایزوگام طرح دار در کارخانه شرق تولید می شود و برای این که در هزینه ها صرفه جویی شود از خدمات اینترنتی و آنلاین به بهترین شکل ممکن می توانید بهره مند شوید.

ایزوگام طرح دار دارای طرح ها و نقش های بسیار متفاوت و همزمان هم طرح های بسیار متنوع با کاربردهای فراوان داشته و در سراسر کشور خدمات فروش و پس از فروش این نوع عایق رطوبتی ارائه می شود.

ایزوگام شرق همواره از بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانجات در زمینه تولید ایزوگام بوده است چرا که تلفیق هنر و تجربه در ایزوگام طرح دار مشاهده می شود و زمینه های مصرف ایزوگام را هر چه بیشتر وسعت داده است.

 

فروش ایزوگام طرح دار شرق

 

قیمت و کیفیت ایزوگام شرق

تولید ایزوگام در کارخانه شرق به صورت کاملا حرفه ای است و تمام استاندارد های لازم برای تولید عایق رطوبتی در این کارخانه رعایت می شود و مصرف ایزوگام پالایشگاهی نه تنها برای تولید ایزوگام طرح دار بلکه برای تولید انواع ایزوگام دولایه فویل دار و تک لایه فویل دار و ایزوگام ساده و سنگریزه ای هم مصرف می شود و کیفیت ایزوگام به جهت مصرف مواد اولیه دیگر مانند تیشو و پلی استر افزایش یافته و امکان فروش ایزوگام در کلیه مناطق ایران را فراهم آورده است.

برای آسودگی و آسایش خیال مصرف کننده هر یک از خریداران می توانند انواع ایزوگام طرح دار را در سایت مشاهده و از انواع مختلف عایق رطوبتی بسته به این که در کجا و چه مکانی می خواهند از آن استفاده کنند راهنمایی و مشاوره های لازم به شما داده خواهد شد.

کانال تلگرام و سایت در هر ۲۴ ساعت روز آماده ارائه خدمات است و قیمت ایزوگام مورد نظر با طرح های متنوع را در اختیارتان می گذارد و تغییرات قیمت ها و نحوه فروش و واگذاری در هر زمان که نیاز داشته باشید برای شما ارسال می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.