فروش ایزوگام پشم و شیشه ایران

فروش ایزوگام پشم شیشه ایران از طریق آنلاین در سراسر کشور و در تمام استان ها آغاز شده است و از آن جایی که میزان توجه و خرید به انواع ایزوگام پشم شیشه در بین مصرف کننده بسیار زیاد است این امکانات سبب می شود که بتوانید بهترین و مرغوب ترین نوع عایق رطوبتی تولید شده در کشور را مورد مصرف قرار داده و به خوبی به ارزش تولید برتر با کیفیت استاندارد پی ببرید.

در مناطقی که میزان بارندگی بیشتر است و نیاز است از انواع ایزوگام با مقاومت و کشش بالا مصرف شود و حتی بر روی شیروانی ها هم از ایزوگام تک لایه و یا دولایه فویل دار پشم شیشه ایران استفاده شده و این امر موجب می شود که میزان قدرت و تحمل ساختمان در برابر باران و رطوبت چندین برابر افزایش یابد.

ایزوگام فویل دار کشش بالاتر و ضخامت بیشتری دارد و بر طبق تمام استانداردهای روز جهانی با تیشو و پلی اتسر بسیار مرغوب تولید می شود و دیگر انواع افزودنی ها و پلیمرها هم با توجه به کیفیت ایزوگام انتخاب می شوند و تلاش می شود که در هنگام فروش ایزوگام به محل مصرف و نصب و همچنین اساس کار عایق بندی توجه فراوان شود.

ایزوگام پشم شیشه ایران پلیمری است و با قیر پالایشگاهی تولید می شود و برای ۱۰ سال ضمانت نامه کارخانه را دارد.

 

فروش ایزوگام پشم و شیشه ایران

ایزوگام درجه یک قیری پالایشگاهی

از جمله مواردی که کارخانجات تولید عایق های رطوبتی ملزم به رعایت آن هستند مصرف قیر پالایشگاهی ۷۰-۶۰ در تولید انواع ایزوگام است که میزان کیفیت و درجه استحکام  و کشش ایزوگام را تعیین می کند و استاندارد آن را مشخص می کند.

با اطلاعاتی که در کانال موجود است از مزایای خرید انواع ایزوگام درجه یک پلیمری اطلاع لازم را به دست آورید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.