فروش ایزوگام BOF

فروش ایزوگام BOF صادراتی دلیجان به صورت عمده و جزئی در کشور انجام می گردد و این ایزوگام به عنوان یکی از بهترین عایق رطوبتی برای بام ساختمان ها شناخته می شود.

همانند مدل های دیگر ایزوگام این محصول نیز دارای یک سری مشخصات فنی خاصی می باشد که تنها برای این ایزوگام تعریف شده و تاجران و خریداران عمده باید به طور دقیق از مشخصات ظاهری و کیفی این محصول مطلع باشند. در این مطلب قصد داریم به صورت مختصر اطلاعاتی در رابطه با این ایزوگام صادراتی دلیجان ارائه کنیم. فروش ایزوگام BOF بسیار رایج است.

 

فروش ایزوگام BOF

 

معمولا فروش ایزوگام BoF صادراتی دلیجان با ضخامت ۳٫۸ میلی متر و وزن ۴۲ کیلوگرم صورت میگیرد.  اکثر شرکت های تولیدی از فویل آلومینیومی به عنوان روکش در تولید این ایزوگام استفاده می کنند. یکی از مهم ترین مشخصه هایی که برای تاجران و خریداران عمده ایزوگام اهیمت ویژه ای دارد،

نوع قیر بکار رفته در تولید ایزوگام می باشد که معمولا نوع قیر بکار رفته در ایزوگام BOF قیر اکسیده و قیر ۶۰/۷۰ پلیمری می باشد. فروش ایزوگام BOF با گارانتی است.

 

فروش ایزوگام BOF

 

فروش ایزوگام BOF

اطلاعاتی که در رابطه با فروش ایزوگام BOF ارائه شد به عنوان اطلاعات مهم و ضروری برای تاجران و فروشندگان ایزوگام شناخته می شود و به همین دلیل نیز تاجران و فعالان صنعت ایزوگام همواره باید تمامی اطلاعات تخصصی مربوط به این ایزوگام و مدل های دیگر ایزوگام را در اختیار داشته باشند و همیشه از آن ها برای ارائه مشاوره به مصرف کنندگان و یا در هنگام خرید از کارخانه ها استفاده می کنند.
برای به دست آوردن اطلاعات فروش و خرید ایزوگام BOF صادراتی دلیجان با کارشناسان تولید شرکت ما در ارتباط باشید.

فروش ایزوگام BOF می تواند با قیمت ارزان و مناسب صورت بگیرد و در این میان هم خریدار و هم فروشنده رضایت خاطر خواهند داشت و برای سال ها ایزوگام مرغوب باکیفیت تضمین می شود.