فروش ایزوگام BOF هیرمان

ایزوگام استاندارد BOF و BPP تولید شده در کارخانه هیرمان با بهترین قیمت برای فروش آماده ثبت سفارش شده است و در اسرع وقت به درخواست ها پاسخ داده می شود.

از انواع عایق های رطوبتی که در کارخانه هیرمان تولید می شود می توانیم به انواع ایزوگام استاندارد پلیمری اشاره کنیم که به خوبی مورد توجه بسیاری از مصرف کننده ها قرار می گیرد.

فروش ایزوگام مانند هر کالای دیگری به صورت اینترنتی و از طریق فروشگاه های اینترنتی با قیمت بسیار مناسب انجام می شود و همین امر موجب شده است که بسیاری از هزینه های حمل و نقل و یا فروش ایزوگام تقلبی به شکل محسوسی کاهش یابد.

ایزوگام استاندارد هیرمان به صورت پلیمری تولید می شود و در آن بهترین قیر پالایشگاهی مورد مصرف قرار گرفته است.

عایق های رطوبتی با توجه به این که روکش دار و یا بدون روکش تولید شوند طبقه بندی و دسته بندی می شوند و انواع ایزوگام روکش دار به دو نوه تک لایه و دو لایه تقسیم می شود که هر یک کاربرد مشخصی دارند.

انواع ایزوگام پلیمری فویل دار

عایق های رطوبتی بر اساس لایه های تشکیل دهنده به دو دسته تک لایه و دو لایه تقسیم می شوند و برای مصارف متعددی خریداری می شوند.

ایزوگام تک لایه فویل دار از پلی استر نبافته با مقاومت بالا و با روکش آلومینیوم تولید می شود که برای فونداسیون و پی ساختمان مناسب است چرا که نه تنها سبک تر است بلکه در برابر نم و رطوبت هم مقاوم بوده و فشار کمتری بر ساختمان وارد می آید.

ایزوگام دو لایه فویل دار از یک لایه تیشو همراه با پلی استر تولید می شود که با فویل آلومینیومی روکش شده و این نوع ایزوگام برای بام و سقف و استخرها مناسب است و درخشندگی و مقاومت بالایی دارد.

ضخامت ایزوگام تک لایه کمتر و ایزوگام دو لایه ۴ میلیمتر است.

فروشگاه اینترنتی انواع ایزوگام

برای خرید انواع عایق های رطوبتی راه های گوناگونی موجود است که با توجه به این که نمایندگی های کارخانجات هم فعال هستند برای دستیابی به خرید ساده تر، فروش اینترنتی ایزوگام پیشنهاد می شود و برای خرید عمده می توانید از طریق آنلاین و اطلاعاتی که از طریق کارشناسان دریافت می کنید ایزوگام مورد نظر خود را خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.