کارخانه ایزوگام ما در دلیجان که قطب تولید ایزوگام در ایران است محصول دولایه پلیمری که از بهترین قیر ۶۰/۷۰ درجه یک تولید شده است را برای فروش و صادرات عرضه می کند.

کارخانه تولیدی ایزوگام ما در دلیجان با تولید انواع مختلف ایزوگام مانند دولایه و سه لایه و همچنین تولید ایزوگام سفارشی مطابق با سلیقه مشتری توانسته است محصولات با کیفیت خود را در سراسر ایران و همچنین کشورهای همسایه ایران عرضه نماید.

 

ایزوگام پلیمری چیست؟

ایزوگام پلیمری به ایزوگامی گفته می شود که در تولید آن از بهترین نوع قیر یعنی قیر گرید ۶۰/۷۰ استفاده شده است و افزون بر قیر، مواد پلیمری خاص به فرمول تولید اضافه گردیده تا بهترین کیفیت را از نظر مقاومت کششی و فشاری و همچنین چسبندگی داشته باشد.

در تولید ایزوگام پلیمری به جز قیر از مواد درجه یک دیگری همچون الیاف پشم شیشه یا تیشو با گرماژ بالا و الیاف پلی استر با گرماژ بالای ۱۲۰ گرم و فویل آلومینیومی ۱۴ میکرون با کیفیت بالا استفاده می شود و این نوع ایزوگام با حروف اختصاری BPP نمایش داده می شود.

 

صادرات ایزوگام پلیمری

کارخانه تولیدی ما برای شما مشتریان گرامی در شهرهای مرزی ایران یا بازارچه های مرزی و یا کشورهای همسایه ایران از نظیر افغانستان، عراق، ترکیه، تاجیکستان، ارمنستان، آذربایجان، پاکستان و کشورهای دیگر که نیاز به ایزوگام دارند اقدام به تولید بهترین نوع ایزوگام با بهترین مواد اولیه نموده است و همچنین علاوه بر این برای مشتریان خاص مطابق با سلیقه و نظر آنها ایزوگام سفارشی را تولید و عرضه می نماید.

در بحث صادرات ایزوگام ما انواع روش ها را برای تحویل محموله ایزوگام به مشتریان داریم در ابتدا تحویل درب کارخانه (EXW) است که به صورت پلمپ شده گمرکی و همراه با مجوزات قیر بورس به مشتریان ارائه می گردد و در روش دوم تحویل لب مرز یا بندر(FOB) با انجام کلیه امورات گمرکی ایران توسط ما می باشد و روش سوم تحویل در کشور مقصد است که در کشور مقصد تحویل مشتری می گردد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و راهنمایی های بیشتر می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.