بهترین ایزوگام

بهترین ایزوگام شرق هیرمان که به صورت دو لایه روکش دار مرغوب تولید شده در سال ۱۳۹۸ با امکانات ویژه تولید شده است برای فروش آماده است. ایزوگام شرق هیرمان با قیر پلیمری با بهترین شرایط برای فروش به صورت عمده برای تمام مصرف کننده در سراسر کشور آماده و بارگیری می شود. شرکت هیرمان دلیجان تولید عایق های رطوبتی قیری درجه یک و باکیفیت اصل را در دستور کار خود دارد.

بهترین ایزوگام

بهترین ایزوگام برای پشت بام کدام است؟

عایق های رطوبتی دارای ویژگی های یکسانی هستند که می شود گقت در تولید بسیاری از انواع ایزوگام این ویژگی ها در نظر گرفته شده است و برای تولید ایزوگام فویل دار هیرمان هم همان استانداردها در نظر گرفته شده است.
بهترین ایزوگام به صورت دو لایه روکش دار برای پشت بام و دیوارها و استخرها مصرف می شود و البته انواع عایق رطوبتی در مراحل مختلف استفاده می شوند که هر یک کارکرد خود را دارند.
در اینجا به مصارف و کاربرد ایزوگام اشاره می کنیم:

 1. سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه ها
 2. سردخانه‌ها و مراکز بهداشتی
 3. سدها و سازه‌های آبی
 4. پشت‌بام‌ ساختمانهای مسکونی و غیر مسکونی
 5. ایرانیت و انواع پوشش‌های کاذب
 6. پی ساختمان و فونداسیونهای در تماس با رطوبت
 7. استخرهای شنا و استخرهای پرورش ماهی و کشاورزی
 8. مراکز آبی تفریحی
 9. مخازن آب و مخازن غیر نفتی

مصرف ایزوگام درجه یک و استاندارد برای پشت بام بسیار رایج است و توصیه شرکت هیرمان بر خرید ایزوگام استاندارد و بهترین ایزوگام موجود در بازار است.
[toggle title=”بهترین ایزوگام برای پشت بام” state=”open”]بهترین ایزوگام به صورت دو لایه روکش دار برای پشت بام و دیوارها و استخرها مصرف می شود و البته انواع عایق رطوبتی در مراحل مختلف استفاده می شوند که هر یک کارکرد خود را دارند.[/toggle]

 

 

بهترین ایزوگام از نظر کیفیت

شرکت هیرمان دلیجان مجموعه ای از تولیدات عایق های رطوبتی را به بازار عرضه می کند که هر یک کارایی خاص خود را داشته و به این ترتیب برای موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
کیفیت ایزوگام می تواند مدت کوتاهی پس از نصب ایزوگام کاملا مشخص شود چرا که ایزوگام استاندارد در برابر عوامل جوی کاملا مقاوم است و در برابر گرما و سرما استحکام کافی داشته و حتی برای ۱۵ سال و بیشتر هم کار می کند.
ایزوگام شرق دلیجان از جهت کیفیت و نوع قیر مصرفی و همچنین لایه های تشکیل دهنده و نوع آب و هوای هر منطقه به انواع مختلفی دسته بندی می شوند:

 • ایزوگام پلیمری ( BPP و BOF )
 • ایزوگام نوع H
 • ایزوگام نوع C
 • ایزوگام تک لایه فویل دار
 • ایزوگام دو لایه فویل دار
 • ایزوگام پودری
 • ایزوگام سنگریزه
 • ایزوگام خودچسب
 • ایزوگام سه لایه
 • ایزوگام مناطق گرمسیری
 • ایزوگام مناطق سردسیری
 • ایزوگام SBS که بسیار مقاوم است و مادام العمر ضمانت می شود.

[toggle title=”کیفیت ایزوگام شرق” state=”open”]کیفیت ایزوگام می تواند مدت کوتاهی پس از نصب ایزوگام کاملا مشخص شود چرا که ایزوگام استاندارد در برابر عوامل جوی کاملا مقاوم است و در برابر گرما و سرما استحکام کافی داشته و حتی برای ۱۵ سال و بیشتر هم کار می کند.[/toggle]

بهترین ایزوگام

لیست قیمت ایزوگام + هر رول ایزوگام

برای تعیین قیمت هر رول ایزوگام؛ شرکت های تولید کننده ایزوگام به عوامل مختلفی توجه دارند که به اختصار به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

 • کیفیت قیر مصرف شده که در بازار بورس موجود است و قیمت آن.
 • کیفیت و قیمت تیشو و پلی استر.
 • نوع ایزوگام بر حسب لایه های تشکیل دهنده.
 • ضخامت و وزن رول های ایزوگام.
 • پلیمرها ومواد افزودنی درجه یک.
 • فویل آلومینیومی و پوشش ایزوگام.

قیمت هر رول ایزوگام با توجه به قیمت مواد اولیه و نوع ایزوگام متفاوت است و فروش عمده ایزوگام شرق و ایزوگام دلیجان در متراژهای بالا با خدمات نصب و بدون خدمات نصب می تواند در قیمت ایزوگام موثر باشد.
[toggle title=”فروش عمده ایزوگام شرق” state=”open”]ایزوگام شرق که از بهترین ایزوگام تولید شده در بازار محسوب می شود با فروش از درب کارخانه ایزوگام و بدون واسطه برای شرکت ها و پیمانکاران مقرون به صرفه تر تمام می شود.[/toggle]

بهترین ایزوگام

نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان + شرق

فروش عمده ایزوگام از درب کارخانه برای هر خریداری می تواند یک فرصت استثنایی باشد و به این ترتیب بهترین ایزوگام با کیفیت عالی و قیمت فوق العاده در دسترس آن ها قرار می گیرد.
پخش و توزیع بهترین ایزوگام شرق هیرمان در نمایندگیها توانسته است به میزان قابل توجهی به رضایت خریداران و متقاضیان بیافزاید که این امر نشان دهنده کیفیت برتر و قیمت مناسب ایزوگام و روش های بهینه تولید و توزیع ایزوگام است.
درتمام ایران فروشگاه ها و نمایندگی ها و همچنین خریداران عمده ایزوگام می توانند از تسهیلات فروش ایزوگام دلیجان بهره مند گردند.

 1. دزفول
 2. بندر بوشهر
 3. نیشابور
 4. کازرون
 5. پلدختر
 6. درود
 7. ملایر
 8. آبادان
 9. تویسرکان
 10. مسجد سلیمان
 11. آمل
 12. بندر انزلی؛ نمونه هایی از شهرهای ایران هستند که خرید عمده ایزوگام و ارسال به آن ها در کمترین زمان صورت می گیرد.

[toggle title=”فروش و توزیع انواع ایزوگام” state=”open”]پخش و توزیع بهترین ایزوگام شرق هیرمان در نمایندگیها توانسته است به میزان قابل توجهی به رضایت خریداران و متقاضیان بیافزاید که این امر نشان دهنده کیفیت برتر و قیمت مناسب ایزوگام و روش های بهینه تولید و توزیع ایزوگام است.[/toggle]

بهترین ایزوگام

فروش و صادرات بهترین ایزوگام هیرمان

ایزوگام صادراتی شرق هیرمان از جمله بهترین ایزوگام پلیمری است که برای بازارهای داخلی و همچنین برای صادرات تولید می شود. عایق های رطوبتی قیری به جهت مصرف گسترده ای که در پروژه های مختلف دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.
صادرات بهترین ایزوگام دلیجان از مبداء کارخانه ایزوگام دلیجان و با بسته بندی کاملا استاندارد و با پلمپ گمرکی و گواهینامه های معتبر هماهنگ و انجام می شود.

 • کشورهای آسیایی
 • کشورهای اروپایی
 • کشورهای آفریقایی و کشورهای خاورمیانه از جمله مقصد صادرات ایزوگام هیرمان شرق هستند.

ایزوگام صارداتی از طریق ثبت سفارش اینترنتی و با هماهنگی کامل با کارشناس و خط تولید کارخانه ایزوگام شرق دلیجان تولید می شود و کلیه بازرسی ها و رعایت استاندارهای لازم برای کشور مربوطه در حین تولید ایزوگام دلیجان مورد توجه قرار می گیرد.
[toggle title=”ایزوگام صادراتی شرق” state=”open”]صادرات بهترین ایزوگام دلیجان از مبداء کارخانه ایزوگام دلیجان و با بسته بندی کاملا استاندارد و با پلمپ گمرکی و گواهینامه های معتبر هماهنگ و انجام می شود.[/toggle]

 

 

برندهای ایزوگام هیرمان در بازار

شرکت ها و کارخانه های ایزوگام دلیجان بسیار فراوان و گسترده هستند و هر یک تولیدات خود را بر مبنای مصرف و نیاز خریدار و میزان برآورد و توان اقتصادی در بازار عرضه می کنند.

 1. ایزوگام هیرمان دلیجان
 2. ایزوگام شرق هیرمان
 3. ایزوگام بردین
 4. ایزوگام مشکین شرق؛ نمونه هایی از تولیدات استاندارد و پلیمری هستند و برای مناطق آب و هوایی متفاوت تولید می شوند.

بهترین ایزوگام استاندارد هیرمان در دسترس شرکت ها و بازرگانی ها و پیمانکاران است و بدون واسطه آماده فروش است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.