قیمت ایزوگام باکیفیت پلیمری دلیجان برای فروش به صورت عمده به قیمت درب کارخانه است و چون ایزوگام درجه یک پلیمری دلیجان بدون واسطه و مستقیم از کارخانه به فروش می رسد دارای قیمت و کیفیت بسیار عالی است.

ایزوگام پلیمری با قیر خالص پالایشگاهی تولید می شود و از آن جایی که تولید ایزوگام با قیر درجه یک و پالایشگاهی می تواند میزان کیفیت و چسبندگی و مقاومت عایق رطوبتی را به شکل زیادی بالا ببرد می توان اذعان داشت که قابلیت و توانایی ایزوگام هر جه بیشتر باشد در هزینه های بعدی شما صرفه جویی خواهد شد.

قیمت ایزوگام بر اساس میزان کیفیت مواد اولیه و نوسان قیمت مواد اولیه مانند پلی استر تغییراتی می کند و ار همه مهمتر نوع ایزوگام تولید شده و قیر به کار رفته در تولید ایزوگام است که می تواند بر قیمت ایزوگام تاثیر بگذارد.

از طرفی ایزوگام بر طبق لایه های تشکیل دهنده آن به ایزوگام تک لابه، ایزوگام دولایه و ایزوگام ساده و خودجسب و طرح دار تقسیم بندی می شود که هر یم ازاین عایق ها قیمت های متفاوت دارند.

 

قیمت ایزوگام باکیفیت پلیمری دلیجان

ایزوگام پلیمری دلیجان با نصب

نصب ایزوگام دلیجان پلیمری خود می تواند نشان دهنده میزان کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه ایزوگام باشد.

از آن جایی که ما در هنگام ثبت سفارش خرید ایزوگام بدون واسطه و مستقیم اقدام می کنیم می توانید ایزوگام بدون واسطه و مستقیم به دست شما می رسد و در نتیجه قیمت معقول تری هم دارد.

خرید ایزوگام به صورت عمده و سالیانه برای نمایندگی های ایزوگام بسیار به صرفه خواهد بود.

قیمت ایزوگام دلیجان به روز می شود و در سایت و کانال قرار می گیرد و کلیه عوامل موثر در قیمت نصب ایزوگام در نظر گرفته می شوند و اگر درخواست خرید و نصب ایزوگام BPP مورد نیاز شما دریافت شود به سرعت درخواست خرید مورد بررسی قرار گرفته و با شما تماس گرفته خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.