قیمت ایزوگام با کیفیت پلیمری دلیجان

قیمت ایزوگام با کیفیت پلیمری دلیجان برای تمام اقشار مردم مناسب و ارزان قیمت است و از بهترین استانداردهای پلیمری برخوردار است و این امر موجب شده است که در کلیه ساختمان ها و پروژه هایی که نفتی و یا پتروشیمی هستند مصرف ایزوگام پلیمری در ارجحیت قرار بگیرد.

ایزوگام دلیجان دارای استاندارد BPP است و از بهترین قیر پلیمری در ساخت و تولید ایزوگام پلیمری استفاده می شود و از این رو دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی است.

قیمت گذاری ایزوگام بر اساس نوع عایق رطوبتی تعیین می شود و ایزوگام BPP معمولا گران تر از ایزوگام BOF است و از این رو همان طور که می دانید به دلیل این که کیفیت و مقاومت ایزوگام پلیمری بیشتر است کمی گران تر و دارای ضمانت بالای ۱۰ سال برای نصب است.

از طرفی قیمت ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده متغیر است و ایزوگام دولایه فویل دار گران تر است و برای پروژه های بسیاری از این عایق رطوبتی برای اجراء، سفارش و خریداری می شود و ایزوگام دولایه فویل دار طرح دار هم بر طبق نیاز مصرف کننده و سفارش تولید می شود و ایزوگام طرح دار برای نصب بر روی دیوار و سقف و استخر و برای زمین های بازی با رنگ ها و طرح های متنوع مناسب است و از نظر قیمت متفاوت تر از دیگر انواع ایزوگام تولید شده در کارخانه ایزوگام دلیجان است.

وزن هر رول و ضخامت ایزوگام تولید شده از عوامل موثر دیگر بر قیمت ایزوگام است و از طریق فروشگاه های اینترنتی و آنلاین می توان قیمت های به روز شده را دریافت کنید.

 

قیمت ایزوگام با کیفیت پلیمری دلیجان

قیمت ایزوگام با کیفیت پلیمری دلیجان

کیفیت نصب ایزوگام پلیمری

همان طور که قبلا اشاره شد با توجه به این که قیر پالایشگاهی از اجزای بسیار مهم تشکیل دهنده ایزوگام است می تواند در نصب و اجرای ایزوگام تاثیرمستقیم داشته باشد.

ایزوگام پلیمری دلیجان برای نصب به خوبی جواب می دهد و گروه های نصاب که قبلا برای این کار آموزش دیده اند در تمام مدت با همراهی کارشناس فعالیت می کنند و در هنگام نصب ایزوگام پلیمری کمترین مشکلی از جهت کشش و چسبندگی به وجود نخواهد آمد و این کار به سادگی و در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.