قیمت نصب ایزوگام دو لایه شرق

ایزوگام بدون روکش هیرمان برای مصارف در پی و فونداسیون ساختمان  و برای ایزوله نمودن دیوارهای ابنیه مورد مصرف است و قیمت فروش آن هم مقرون به صرفه است و نسبت به ایزوگام روکش دار ارزان تر است.

ایزوگام بدون روکش هیرمان دارای استاندارد پلیمری است و در تمام مراحل تولید توسط کارشناسان این صنعت در آزمایشکاه بسیار مجهز مورد کنترل قرار می گیرد و سپس در صورت تایید تولید ادامه پیدا می کند.

قیمت ایزوگام بدون روکش معمولا ارزان تر است منه به دلیل این که کیفیت پایین تری دارد بلکه به دلیل این که در ساخت این نوع ایزوگام فویل آلومینیوم که به عنوان روکش به کار برده می شود استفاده نمی شود.

 

کدام عایق رطوبتی بهتر است؟

عایق های رطوبتی یا همان ایزوگام هر یک دارای مصارف مختلف هستند و می بایستی با علم به این که چه نوع ایزوگام و به چه متراژی نیازمند هستید اقدام به خرید نمایید و البته قیمت خرید ایزوگام هم برای مصرف کننده اهمیت ویژه ای دارد.

برای سفارش خرید ایزوگام هیرمان به روش های مختلفی می توانید اقدام نمایید که پرای این که در هزینه های رفت و آمد صرفه جویی کنید می توانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید نمایید.

قیمت انواع ایزوگام پلیمری

ایزوگام پلیمری از بهترین تولیدات و مورد تایید اداره استاندارد است و با مصرف قیر پالایشگاهی تولید می شود و دارای استحکام و مقاومت بالایی است و برای این که در دو نوع روکش دار و بدون روکش تولید می شود هر یک را که برای کار شما مناسب تر است می توانید انتخاب و ثبت سفارش نمایید.

در کانال تلگرام ما کلیه انواع ایزوگام روکش دار و بدون روکش به صورت روزانه قیمت گذاری شده و به اطلاع مصرف کننده می رسد.

ما افتخار داریم که هم بهترین ایزوگام را و هم نحوه تحویل مناسب را برای خریدار تدارک دیده ایم.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.