قیمت ایزوگام درجه یک دلیجان

خرید ایزوگام درجه یک دلیجان را به شما توصیه می کنیم چرا که هم از مواد اولیه درجه یک و مرغوب ساخته می شود و هم قیمت مناسبی دارد.

دریافت قیمت انواع ایزوگام دلیجان از طریق کانال تلگرام امکان پذیر است و این امر سبب می شود که بتوانید کلیه اطلاعات لازم در خصوص نحوه خرید و کیفیت ایزوگام و چگونگی توزیع و فروش را هم دریافت نمایید.

 

قیمت هر رول ایزوگام چقدر است؟

قیمت ایزوگام با توجه به این که کیفیت و استاندارد عایق تولید شده به چه صورت است تفاوت هایی دارد.

ایزوگام دو لایه روکش دار علاوه بر این که مقاومت و استحکام بیشتری دارد معمولا قیمت بالاتری دارد اما پایین بودن قیمت ایزوگام ساده دلیل بر پایین بودن کیفیت ایزوگام نیست.

ایزوگام ساده بدون روکش ایزوگام مصارف متعددی دارد که برای پی و فونداسیون ساختمان مناسب تر است.

 

تولید ایزوگام درجه یک پلیمری

ایزوگام درجه یک که ما در کارخانه اقدام به تولید آن نموده ایم هم استاندارد ملی دارد و هم از بهترین مواد اولیه ساخته شده است.

قیر پلیمری از جمله مواد اولیه اساسی در تولید ایزوگام دلیجان است که میزان مقاومت و کشش و استحکام ایزوگام را دو چندان می کند.

ایزوگام دلیجان اصل بدون واسطه به دست شما می رسد و همین امر موجب می شود که قیمت عایق تولیدی دلیجان مقرون به صرفه تر بوده و در نتیجه برای مصرف کننده هم قیمت مناسب تری خواهد داشت.

همه روزه می توانید قیمت انواع ایزوگام مرغوب و درجه یک دلیجان را مورد بررسی قرار داده و با توجه به میزان نیاز خود و شرایط آب و هوایی منطقه ای که در آن زندگی می کنید سفارش خرید بدهید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.