لیست قیمت ایزوگام داناگام

برای تعیین قیمت ایزوگام درجه یک چندین عامل در نظر گرفته می شود و عایق رطوبتی تولید شده در کارخانه هیرمان با توجه به این که از بهترین و اصلی ترین مواد اولیه در ساخت آن استفاده می شود سعی شده است که قیمت و نرخ گذاری در حد معقول و مقرون به صرفه در نظر گرفته شود.

قیمت ایزوگام دو لایه روکش دار اصولا بالاتر از ایزوگام تک لایه است و آن هم به دلیل مصرف لایه ای از تیشو و پلی استر و روکش فویل آلومینیومی است که کیفیت و کارایی ایزوگام دو لایه را تضمین می کند.

ایزوگام درجه یک از قیر پالایشگاهی با خلوص بالا و چسبندگی عالی تولید شده و همین امر میزان کیفیت ایزوگام تولیدی را چند برابر می کند.

قیمت هر رول ایزوگام چقدر است؟

ایزوگام به صورت رول هایی در عرض یک متر و طول ۱۰ متر تولید می شود و ایزوگام استاندازد خوب علاوه بر مصرف مواد اولیه درجه یک دارای ضخامت ۴ میلیمتر است و به خوبی در برابر باد و باران و نم مقاومت می کند.

هر رول ایزوگام با توجه به نوع مواد اولیه و کارخانه تولیدی ممکن است تفاوت هایی داشته باشد اما آن چه مهم است این است که کیفیت و مراحل تولید به خوبی و طبق استاندارد انجام شده باشذ و جلوگیری از ایجاد قیمت های کاذب می تواند بسیار موثر باشد.

از کجا قیمت انواع ایزوگام را دریافت کنم؟

در حال حاضر کارخانه ایزوگام هیرمان و بسیاری دیگر از کارخانجات با توجه به دوری مسیر و هزینه های سنگین رفت و آمد اقدام به فروش اینترنتی انواع ایزوگام نموده اند که ما در این راه تلاش کرده ایم که بهترین ایزوگام و انواع عایق رطوبتی مورد نیاز مصرف کننده را با قیمت های معقول و به صورت اصل ارسال نماییم.

دریافت قیمت ایزوگام از طریق کانال تلگرام و به سادگی به صورت آنلاین امکان پذیر است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.